מחירון תיקון תריסים

בכל מקרה של תקלה שמצריכה תיקון תריסים מחיר השירות הוא באופן טבעי אחד הפרמטרים החשובים. אנחנו באמיר תריסים, עם ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום, מבינים זאת ופועלים בהתאם על-מנת לספק הצעות מחיר משתלמות במיוחד ללקוחותינו, מבלי להתפשר על איכות התיקון.

כאן, בעמוד מחירון התריסים המלא שלנו, תוכלו למצוא את טווח העלויות האפשרי של הפעולות הנפוצות ביותר, וכן המלצות להתנהלות חכמה שתבטיח גם מקסימום תועלת. מחירון תיקון תריסים זה יעזור לכם להבין מהי ההוצאה הצפויה בעבור התיקון לו אתם זקוקים, אילו פרמטרים משפיעים עליה בכל מקרה ועל מה אסור להתפשר כדי שגם תיהנו מתריסים תקינים וגם לא תשלמו מחיר מוגזם.

לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר לתיקון התריסים שלכם:

מה חשוב לבדוק כשמבצעים השוואת מחירים לגבי תיקון תריסים?

עבור אדם שזקוק לתיקון או להתקנת תריסים מחירים נמוכים במיוחד מהווים מן הסתם פיתוי משמעותי, אבל לפני שמחליטים סופיתף חשוב לבחון גם מרכיבים נוספים בשירות.

קודם כל, כדאי לבדוק את רמת המקצועיות של טכנאי התריסים. אם התיקון יתבצע באופן רשלני, לא רק שלא תיהנו מתריסים שממלאים את תפקידם, אלא שאף עלול להיגרם להם נזק נוסף. במקרים אחרים, התריס אולי ייראה תקין, אבל כבר לאחר זמן קצר התקלה תחזור על עצמה, או שתיווצר תקלה חדשה עקב הטיפול הלא מקצועי מספיק, ושוב תידרשו לחפש אנשי מקצוע בתחום.

בנוסף, כשעורכים לגבי תיקוני תריסים השוואת מחירים אי אפשר להתעלם מאיכות החלקים: שלבים, רצועות, תופסנים, כמובן מנוע, ועוד.

רק עבודה עם חלקי החילוף המובחרים ביותר מניבה את התועלת המירבית האפשרית ומבטיחה ראש שקט באמת. ואנחנו לא חוסכים על חלקי החילוף.

אנחנו באמיר תריסים מקפידים להשתמש בחלקים של היצרניות המובילות בתחום. הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו להבחין בקלות בין רכיבים איכותיים לבין אלה הנחותים, וכמו כן להבין מהם הפתרונות הנכונים ביותר לכל בעיה.

תיקון מחיר תריסים למטר הכי זול

איך נקבע מחיר תריסים למטר רבוע?

כשהפעולה המבוקשת, או הנכונה בהתאם לבדיקה מקצועית, היא התקנת תריסים מחירים שונים הם בעיקר תוצאה של סוגי שלבים שונים.

בתריסי הגלילה החשמליים, החלוקה המקובלת היא לשלבים משוכים, שלבים מוקצפים ותריסי אור:

  • השלבים המוקצפים – שכוללים שכבת אלומיניום דקה ובתוכה קצף לבידוד – הם הזולים ביותר, אבל גם הכי פחות עמידים.
  • השלבים המשוכים הינם עבים יותר, וכוללים גם סגסוגות שמחליפות את הקצף ומעלות את רמת העמידות.
  • תריסי אור הם האופציה היקרה ביותר, והיתרון העיקרי שלהם הוא האפשרות לפתיחה חלקית כך שלחלל ייכנסו אור ואוויר, וזאת מבלי לוותר על פרטיות מלאה. תריסי הגלילה הידניים מבוססים ברוב המקרים על שלבים מוקצפים.

שלבים לתריסים – מחיר לכל סוג:

  • שלבים מוקצפים: 450-600 ש”ח למ”ר.
  • שלבים משוכים: 800-1,000 ש”ח למ”ר.
  • שלבי אור: 900-1,200 ש”ח למ”ר.

מרכיב נוסף במחיר ההתקנה הוא סוג הארגז. יש כמובן הבדלים בין עלות ארגז תריס נסתר, ארגז פנימי או ארגז חיצוני, כשהאופציה הראשונה מומלצת בעיקר תוך כדי בניית הדירה או במסגרת שיפוץ מקיף. כשבוחרים באפשרות של ארגז תריס חיצוני מחיר השירות משתנה בהתאם למידת הנגישות אליו. גם עבור תיקון תריסים מחיר הפעולה עשוי להיות מושפע מסוג הארגז וממורכבות הגישה אליו, וכדאי לקחת זאת בחשבון.

בתריסי ההזזה, החלוקה המקובלת היא לשלבי פלסטיק (PVC), עץ ואלומיניום. תריסי עץ היו נפוצים מאוד בעבר, אולם הרגישות שלהם לשינויי מזג האוויר ורטיבות הובילו למעבר לחומרים הסינתטיים. מחיר תריסים למטר רבוע כשהשלבים הם שלבי אלומיניום גבוה בהשוואה לאלה שעשויים מ-PVC, אבל גם התועלת של תריסי אלומיניום גבוהה יותר בזכות האיכויות הייחודיות של האלומיניום.

להלן מחירון תיקון התריסים המלא שלנו:

מחירי תיקוני תריסי הזזה נפוצים

הקטגוריה הראשונה של מחירון התריסים שלנו היא תריסי ההזזה, שמהווים את האופציה הפשוטה ביותר ומתאימים בעיקר למפתחים קטנים. 

* חשוב להדגיש לגבי מחירון תריסים מסוג זה כי הנתונים מתייחסים לגודל סטנדרטי.

מחירון תריסים חשמליים – תיקונים והתקנה

עבור סוג זה של תריסים השוואת מחירים היא פעולה מומלצת במיוחד, בגלל העלויות שבאופן טבעי הן גבוהות יותר מאלה של התריסים ללא המנוע.

* כדאי לדעת כי עלות מנוע לתריס חשמלי נקבעת בעיקר לפי משקל התריס: עבור תריסים קטנים במשקל עד 10 ק”ג, העלות היא 600-850 ש”ח, עבור תריסים במשקל 40 ק”ג המחיר יהיה 1,000-1,200 ש”ח ובמקרים של תריסים בעלי ממדים חריגים המחיר יכול להגיע גם ל-2,000 ש”ח.

תיקון תריסי גלילה ידניים – עלויות ודגשים חשובים

גם עבור הסוג הזה של תריסים מחירים של תיקונים שונים נקבעים בהתאם לגודל המפתח.

איך להבטיח עבור תיקון תריסים מחירים אטרקטיביים מבלי להתפשר על האיכות?

כדאי לקחת בחשבון כי מחירון תיקון תריסים, מפורט ככל שיהיה, לא יכול כמובן לספק מענה מלא לכל השאלות שלכם (בגלל שלל הפרמטרים שמשפיעים על כל הצעת מחיר ספציפית, כשלמשל עבור החלפת מנוע לתריס חשמלי מחיר השירות נקבע לפי מיקום הארגז, מורכבות הגישה אליו, המנוע שנבחר, משקל התריס ועוד).

יחד עם זאת, אנחנו באמיר תריסים מציעים עבור כל תיקון תריסים מחיר משתלם, וזאת בנוסף לזמינות גבוהה בכל רחבי הארץ, אמינות ללא פשרות, מקצוענות שהיא תוצר של 20 שנות ניסיון ולמידה מתמדת ושימוש בחלקים האיכותיים ביותר שיש.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים – ולקבל מאיתנו תשובה לכל שאלה חשובה מבחינתכם וכמובן גם הצעת מחיר.

קבלו הצעת מחיר מהירה: