תריסי אור

עולם התריסים, כמו כמעט כל תחום בחיינו, הולך ומשתכלל באופן קבוע. אחת האופציות היותר מעניינות בשנים האחרונות עם התפתחות התחום היא תריסי אור – תריסים שמאפשרים לשלוט באופן מושלם בכמות האור והאוויר שנכנסת לבית, ובנוסף מבטיחים פרטיות מוחלטת. מדובר בתריס חשמלי, אשר מאפשר לכם לווסת את כמות האור והאוויר שנכנסים לבית באופן מיטבי.

בחירת תריס אור חשמלי מחייבת התנהלות אחראית, כדי למצוא את הדגם האופטימלי עבורכם וכמובן על-מנת שההתקנה תהיה מקצועית. אמיר תריסים מייצרת תריסים מכל הסוגים כולל תריסי אור מתקדמים, מתקינה אותם ומספקת גם שירותי תחזוקה כבר יותר מ-20 שנים. הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, בתוספת האחריות המלאה שאנחנו נותנים על כל עבודה והמחירים הנוחים שלנו הופכים את החברה לאחת המבוקשות ביותר בתחום. כיצרני תריסים, אנחנו מאפשרים לכם להזמין כל סוג תריס שרק תרצו, כולל תריס אור, במידות מותאמות אישית.

תריסי אור מזמינים אך ורק מאמיר תריסים!

תריסי אור במידות מותאמות אישית

מייצרים את כל סוגי התריסים

5 שנות אחריות בכל התקנה

שירות בפריסה ארצית רחבה

מחירים הכי משתלמים בשוק!

אספקה מהירה

קבלו הצעת מחיר מהירה לתריסי אור בהתאמה אישית:

מה זה תריס אור?

על-מנת לענות על השאלה מה זה תריס אור, צריך תחילה להבין מה ההבדל בינו לבין תריס גלילה “רגיל”. בתריסים ה”רגילים” ישנם שני מצבים: פתוח וסגור. כשבני הבית (או העובדים במשרד) רוצים יותר אור ו/או אוויר, הם יפתחו את התריס. כשיש רוח חזקה או שמש ישירה התריס יישאר סגור, וכך גם כשרוצים פחות אור או מבקשים פרטיות. תריסי אור לעומת זאת מציעים מצב שלישי – מצב ביניים שבו יש מרווח קטן בין שלב לשלב. מרווח זה מאפשר שליטה מלאה על כמות האור המדויקת בחדר וכן על מידת האוורור, ובנוסף שומר על הפרטיות באופן מושלם (כמו תריס רפפה בחלונות שיש בהם תריסי הזזה).

המרווח הוא תוצאה של המבנה הייחודי של תריסים אלה, שנקראים גם תריס שלב אור. בניגוד לתריסים “רגילים” שבהם המרווח בין שלב לשלב קטן מאוד, בסוג הייחודי הזה של התריסים, המרווח האנכי גבוה, ואילו השלבים עצמם יחסית צרים – שילוב שכאמור פותח אפשרויות חדשות ומבטיח תנאים אופטימליים במרחב בכל נקודת זמן ובכל תנאי מזג אוויר.

למה לבחור דווקא בנו כשקונים תריסי אור חשמליים?

שימוש בחומרים האיכותיים בשוק

5 שנות אחריות מלאה

המחירים המשתלמים בארץ!

איך לבחור תריסי אור?

תריסי אור חשמליים כוללים שני מרכיבים עיקריים: שלבים ומנוע.

השלבים הינם שלבי אלומיניום, שכן תריס פלסטיק לא יעמוד בעומס. סוג אחד של שלבים הוא תריס מוקצף, כלומר כזה שהשלבים שלו עשויים מאלומיניום חלול ובתוכו מעין קצף מתנפח שנועד לספק בידוד. סוג שני הוא תריס משוך, שבו שכבת האלומיניום עבה יותר ולכן אין צורך בקצף. השלבים מהסוג השני חזקים יותר ולכן תריס אור משוך מתאים גם למפתחים גדולים, ואילו תריסי אור מוקצפים מיועדים לחלונות יחסית קטנים.

המרכיב השני הוא כאמור מנוע. תריסי האור הם תמיד תריסים חשמליים, שכן נדרשת עוצמה של ממש כדי להעלות ולהוריד את כל השלבים. כשבוחרים מנוע לתריס חשמלי, כדאי להעדיף את המוצרים של החברות האירופאיות המובילות על פני מנועים סיניים עלומי שם, בזכות העמידות ותוחלת החיים הארוכה הרבה יותר. בפרט כך הדבר כשמרכיבים תריסי אלומיניום גדולים יחסית, ואנחנו כיצרני אלומיניום מובילים בישראל עושים עבודות בכל גודל, גדולות כקטנות.

כשמתלבטים בין מספר אפשרויות של תריס אור מחיר כל אופציה מהווה מן הסתם גם כן שיקול משמעותי. ההמלצה היא לא להתפשר על האיכות, שכן המטרה צריכה להיות יחס עלות-תועלת משתלם ולאו דווקא מוצר זול. אנו באמיר תריסים מקפידים בכל מקרה להשתמש בחומרי גלם איכותיים ובמנועים אמינים – כך שהמערכת כולה תספק מקסימום נחת ואמינות לטווח ארוך.

תריס אור חשמלי מחיר משתלם
תריס אור חשמלי מאפשר ויסות מושלם של כניסת אור ואוויר

היתרונות של תריס אור חשמלי

  • היתרון הראשון של תריס שלב אור חשמלי הוא כאמור האפשרות למצב ביניים שמספק מענה מדויק לצורך של בני ובנות הבית, המשרד, העסק וכו’ (אגב, לעיתים ניתן להיתקל גם במונח תריס אור קליל (Klil), אולם כמובן שישנן חברות רבות שמייצרות ומתקינות את התריסים המתקדמים מלבד חברת קליל).
  • יתרון שני של תריסי אור חשמליים שכדאי לקחת בחשבון הוא מבחינת המראה האסתטי: תריס אור מרחף משתלב היטב בעיצוב פנים מודרני, וגם האפשרות להכניס פנימה כמות אופטימלית של אור מחמיאה לכל חדר.
  • היתרון השלישי של תריסי האור הוא הדיסקרטיות שהם מעניקים, וסיבה טובה נוספת להתקין תריס אור משוך היא בטיחות: בזכות המשקל של התריסים והאפשרות לשלב מנגנון נעילה, ניתן להשתמש במוצר זה כחומת מגן של ממש – למשל, כשהתריס מותקן ביציאה מהבית לחצר. בהקשר זה, כדאי לציין שמבחינת חברות הביטוח התשובה לשאלה מה זה תריס אור היא אמצעי הגנה אפקטיבי, והדבר בא לידי ביטוי בפוליסות ביטוח רלוונטיות ובפרט ביטוח תכולת דירה.

לקוחות ממליצים עלינו:

התקינו אצלי תריס אור חשמלי לפי מידות מותאמות אישית. איכות גבוהה, שירות מצוין.
דלית
חדרה
התקינו לי 2 תריסי שלבי אור בבית וזה פשוט שידרג לי את איכות החיים משמעותית.
שימי
תל אביב
החליפו לנו את כל התריסים במשרד לתריסי אור וזה הכניס אור ואוויר שלא היו בו קודם.
רעות
חולון

מחירון תריסי אור – כמה זה עולה?

כשמתלבטים אם להתקין תריס אור מחיר המוצר הוא כאמור אחד הפרמטרים בעלי המשקל. מחירם של תריסי האור אינו זול והם למעשה נחשבים לתריסים היקרים בשוק.

הטבלה הבאה תעזור לכם להבין מהו סדר הגודל של עלות תריסי אור:

מוצר / שירות

עלות

הערות

תריסי אור משוכים

950-1,200 ש”ח

מחיר למ”ר, לא כולל התקנה.

תריס אור עם שלבים מוקצפים

550-750 ש”ח

מחיר למ”ר, לא כולל התקנה

התקנת תריס האור

800-1,400 ש”ח

כולל המנוע, מחיר למ”ר.

כיוון מנוע של תריס אור חשמלי

300-350 ש”ח

תיקון שנדרש למשל במקרים שבהם התריס מורד על חפץ כבד.

אמנם עבור תריס אור מחיר המוצר, כולל ההתקנה, הוא שיקול רלוונטי – אבל במקביל חשוב לוודא מקסימום תועלת.

אמיר תריסים מספקת אחריות ל-5 שנים על כל עבודה, ומציעה מיומנות גבוהה במיוחד בכל הנוגע לייצור והתקנת תריסים מכל הסוגים:

השירות מתאפיין בזמינות מירבית וניתן מתוך מחויבות ליושרה מלאה ומקצועיות ללא פשרות.

קבלו הצעת מחיר מהירה: