מנוע לתריס חשמלי

אנחנו חיים בעידן שבו הטכנולוגיות הולכות ומשתכללות ולכן הופכות את החיים שלנו לנוחים יותר ויותר. מנוע חשמלי לתריס הוא דוגמה מצוינת – אם פעם היינו מחויבים להפעיל לא מעט כוח כדי להעלות ולהוריד תריסים רחבי ידיים ומסיביים, היום אנחנו יכולים לעשות זאת בלחיצת כפתור פשוטה ובמחיר שהוא ידידותי למשתמש. הדגש החשוב ביותר הוא לבצע כל פעולה רלוונטית – התקנה, תיקון או החלפת מנוע לתריס חשמלי – בעזרת מומחים אמיתיים. אנחנו באמיר תריסים נמצאים בתחום מזה למעלה מ-20 שנים, שבמהלכן צברנו ניסיון יקר ערך שמבטיח לכם ראש שקט ומקסימום תועלת במידה ותבחרו בנו לביצוע העבודה.

החלפת מנוע לתריס חשמלי

איך לבחור מנוע לתריס חשמלי בהתאם למימדי התריס?

הפרמטר החשוב ביותר לגבי מנוע לתריס חשמלי הוא באופן טבעי העוצמה שלו. על-מנת להבין מהו הכוח הדרוש, קודם כל מחשבים את משקל התריס וזאת לפי המשוואה הבאה: אורך X רוחב X המשקל למטר רבוע של החומר שממנו יוצר התריס. המשקלים של סוגי התריסים המקובלים ביותר הם:

  • מוקצף – 4-5.5 ק”ג למ”ר
  • אלומיניום משוך – 9-12 ק”ג למ”ר
  • שלב אור משוך – כ-10 ק”ג למ”ר

על הנתון שמתקבל לאחר ההכפלה של 3 הגורמים מומלץ להוסיף 10% כמקדם ביטחון ואז אפשר לחפש מנוע לתריס חשמלי במחיר משתלם בתנאי שהוא בעל יכולת להרים את התוצאה הנ”ל.

פרמטרים נוספים לבחירת מנוע חשמלי לתריס

במסגרת בחירת מנוע לתריס חשמלי ישנם עוד שני פרמטרים חשובים: סוג התריס והחברה שמייצרת אותו.

מבחינת סוגים, האופציות האפשריות הן מנוע שכולל גם חיישן שמזהה חפצים בין השלבים לבין הרצפה ובמקרים שכאלה נעצרת מיד פעולת הורדת התריס (כך שפוחת הסיכון לצורך בתיקון מנוע לתריס חשמלי), מנוע שכולל שלט (ואנחנו נעשה את החיבור של השלט לתריס החשמלי) ויש גם מנועים עם שעון שבת לטובת הקהל הדתי והמסורתי. הדגם הבסיסי מופעל רק באמצעות כפתור שקבוע בקיר ולא כולל חיישן. במקרים אלה מחיר מנוע לתריס חשמלי יהיה נמוך יחסית.

מבחינת יצרניות, מומלצים הדגמים של חברות אירופאיות – לדוגמה מנוע לתריס חשמלי איטלקי של חברת סומפי.

כמה עולה מנוע לתריס חשמלי?

כשמחפשים מנוע לתריס חשמלי מחיר כל דגם הוא כמובן גם שיקול משמעותי בבחירה. טווח המחירים במרבית המקרים הוא בין 1,000 ל-2,000 ש”ח.

התשובה לשאלה כמה עולה מנוע לתריס חשמלי מושפעת מהיצרנית שלו, העוצמה שלו והסוג הספציפי. בכל מקרה, כדאי לזכור שהשיקול החשוב באמת הוא יחס העלות מול התועלת ואין טעם לקנות מנוע לתריס חשמלי במחיר נמוך מאוד ואז לגלות שגם הביצועים שלו ירודים.

תיקון מנוע לתריס חשמלי – דגשים חשובים

מנוע לתריס חשמלי איטלקי או אירופאי הוא מוצר אמין אבל מצד שני גם כזה שנמצא בשימוש אינטנסיבי למדי ולכן יש לקחת בחשבון שבמהלך השניים ייתכן גם צורך בתיקונים.

בין השירותים הנפוצים ביותר: כיוון תריס חשמלי (כשהוא נעצר מוקדם מדי / מאוחר מדי, או כשהשלבים עולים יתר על המידה), החלפת מנוע לתריס חשמלי (במקרים שבהם אין טעם לנסות לתקן), תיקון תריס חשמלי שלא עולה, החלפת מתג הפעלה ותיקון הרצועות העליונות.

כשנוצר צורך בהחלפת מנוע לתריס חשמלי מחיר השירות מורכב מעלות המנוע החדש ועלות העבודה. במקרים האחרים תיקון תריס חשמלי יעלה לכם במרבית המקרים בין 200 ל-600 ש”ח. למידע המלא על מחירי תיקונים של תריס חשמלי עברו לעמוד הבא.

איך להבטיח מקסימום תועלת לטווח ארוך?

רק טכנאי תריסים עם ניסיון עשיר בביצוע פעולות כמו החלפת מנוע לתריס חשמלי, תיקון תריס חשמלי בעקבות תקלות אחרות והתקנת תריס מתקדם שכזה, יכול להבטיח לכם, וגם לקיים, שירות מושלם ומקסימום תועלת לטווח ארוך.

אמיר תריסים נמצאת בענף יותר מ-20 שנים ומציעה גם התקנת מנוע לתריס חשמלי וגם החלפת מנוע לתריס חשמלי במחיר אטרקטיבי מאוד ובאחריות מלאה. אתם מוזמנים להשאיר פרטים ולקבל ייעוץ מקצועי שיעזור לכם להבין מהו הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

קבלו הצעת מחיר מהירה