חיבור והתקנת שלט לתריס חשמלי

תריס חשמלי הופך את החיים לנוחים הרבה יותר. במקום להתאמץ כדי לגלול מעלה ומטה את התריס, הבדרך כלל גדול ולכן גם כבד, כל מה שנדרש לעשות זה ללחוץ על כפתור. אבל יש דרך להפוך את השימוש בתריס עם המנוע לנוח אפילו יותר – חיבור שלט לתריס חשמלי מאפשר לכם לשבת בנוחות על הספה בסלון, ולהרים או להוריד את התריס אפילו בלי לקום מספה. חשוב מאוד לבצע את הפעולה הזו בעזרת אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים – אמיר תריסים פועלת בתחום ומספקת מגוון רחב של שירותים כבר יותר מ-20 שנים. התקנת שלט לתריס חשמלי מבוצעת על-ידינו ביעילות גבוהה ובאחריות מלאה, וגם המחיר משתלם במיוחד.

מה כוללת התקנת שלט לתריס חשמלי?

הפעולה העיקרית במסגרת חיבור שלט לתריס חשמלי היא כמובן התקנת הרסיבר – הרכיב במערכת שקולט את האותות מהשלט ובהתאם להם מעלה את השלבים, מוריד אותם וכמובן גם מפסיק ברגע שאתם מבקשים לעצור את תנועת התריס.

את הרסיבר ניתן להתקין לצד כפתור ההפעלה הקיים או באופן מוסלק בתוך ארגז התריס. הבחירה היא בהתאם לשיקולים תפעוליים ואסתטיים, ואנחנו בכל מקרה נבצע כל התקנת שלט לתריס חשמלי במיומנות, בזריזות ובאחריות.

קבלו הצעת מחיר מהירה לחיבור שלט לתריס חשמלי:

איך לבחור שלט לתריס חשמלי?

השלט עצמו הוא שלט אוניברסלי. זהו כמובן יתרון משמעותי, משום שגם אם הוא יתקלקל בעתיד, כשתחפשו שלט לתריס חשמלי מחיר הקנייה יהיה נמוך וגם לא תידרשו לעזרת טכנאי. הרכיב החשוב במערכת הוא הבקר, שחייב להיות אמין לחלוטין – אמיר תריסים מקפידה לעבוד אך ורק עם מוצרים של החברות המובילות בעולם התריסים, כך שאתם יכולים לדעת בוודאות שהמערכת תשרת אתכם באופן מושלם שנים רבות. בחלק מהמקרים נדרש מתאם, ועוד אופציה היא לבצע חיבור שלט לתריס חשמלי כך שתוכלו להפעיל אותו גם דרך הסמארטפון.

התקנת שלט לתריס חשמלי

האם חיבור שלט לתריס חשמלי אפשרי בכל מצב?

הניסיון המגוון מאוד והבקיאות המקצועית של אמיר תריסים מאפשרים לנו למצוא פתרון אופטימלי לכל מקרה שבו יש רצון להוסיף שלט – גם בלי שתידרש החלפת מנוע לתריס.

עוד כדאי לדעת כי הוספת השלט לכשעצמה היא לרוב תהליך פשוט יחסית, שלא מחייב פעולות נוספות כמו למשל כיוון תריס חשמלי. בהתאם לכך, נוכל להשלים את ההתקנה תוך זמן קצר ומבלי להפריע יתר על המידה לשגרת החיים בבית (או בעסק, כמובן). לעתים, כדאי לנצל את ההזדמנות ולבצע החלפת ארגז תריס, וכך להבטיח גם תפעול נוח במיוחד וגם אסתטיות משודרגת.

לקוחות ממליצים

חיבור קל, מהיר ופשוט מאד. ומחיר הוגן במיוחד!
ניסן
יבנה
ההתקנה של השלט עם התריס הייתה ממש מהירה וזה ממש מקל על החיים.
סיגל
בת ים
לא להאמין כמה זה פשוט וכמה זה משדרג את איכות החיים.
דורין
קיסריה

התקנה מקצועית באחריות מלאה

אמיר תריסים מבצעת תיקון תריסים חשמליים מכל הסוגים וכן התקנות חדשות, וכמובן גם התקנת שלט לתריס חשמלי קיים – והכל בזמינות גבוהה. כל השירותים ניתנים על-ידינו מתוך מחויבות מלאה לספק מקסימום תועלת לטווח ארוך ועל בסיס למידה מתמדת והתעדכנות בכל החידושים בתחום התריסים. אנחנו מקפידים להשתמש בחלקים מובחרים והצעות המחיר שלנו משתלמות במיוחד, כפעי שתוכלו לראות במחירון תיקון התריסים המלא שלנו- כך שמובטח לכם יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד עבור כל פעולה ובפרט הוספת שלט לתריס החשמלי שלכם. לייעוץ מותאם אישית ולמענה לשאלות ספציפיות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד: