התקנת תריסים חשמליים

תריס חשמלי הוא אחד מאותם מוצרים שהופכים את החיים שלנו לנוחים וקלים. בעתיד הדי קרוב הוא ישתלב בבתים החכמים, וכבר היום הוא זוכה לפופולריות רבה. התקנת תריסים חשמליים מחייבת מיומנות גבוהה – אמיר תריסים היא אחת החברות הוותיקות בתחום עם יותר מ-20 שנות ניסיון וידע רחב היקף לגבי כל סוגי הפתרונות המתקדמים ביותר.

טכנאי תריסים חשמליים מקצועי

קבלו הצעת מחיר מהירה

איך לבחור נכון תריס חשמלי?

השלב הראשון בהתקנת תריס חשמלי הוא בחירה מושכלת שלו, ולמעשה 2 בחירות: של סוג השלבים ושל סוג המנוע.

לגבי השלבים, האופציות הן שלב מוקצף שמתאפיין במחיר נמוך אבל מתאים רק למפתחים של עד 3 מ’, שלב משוך שמתאפיין בדופן חזקה כך שלמרות שהוא חלול יש לו חוסן רב, ושלבי אור, שהייחודיות שלהם היא בכך שיש מרווח בין כל שני שלבים וניתן להכניס לבית אור גם כשהתריס מורד.

מבחינת המנוע, השיקול הראשון הוא כושר ההרמה שלו שחייב להתאים למשקל התריס. חלוקה נוספת של המנועים היא בהתאם למנגנון: עם שלט או בלי, עם חיישנים שמזהים חפצים במסלול התריס ועוצרים את התנועה שלו במקרים אלה, ועם מנואלה או בלעדיה. לקראת התקנת תריסים חשמליים, חשוב לקחת בחשבון גם את היצרנית של כל דגם, ובפרט מומלץ להעדיף את החברות האירופאיות.

פתרון יעיל לטווח ארוך

התריסים החשמליים האיכותיים הם מוצר עמיד ואמין, שממלא את ייעודו במשך שנים רבות, ובמיוחד אם ההתקנה בוצעה באופן מקצועי ומוקפד. כמו כן, כדאי לדעת שהמערכת החכמה בנויה באופן פשוט יחסית, כך שתוכלו לבצע פעולות דוגמת כיוון תריס חשמלי גם בכוחות עצמכם.

בכל מצב שבו נדרש תיקון תריס חשמלי – למשל בגלל שלבים תקועים, נתק בין שלבים או מתג הפעלה תקול – חשוב להזמין טכנאי מיומן שכבר ביצע תיקונים דומים בעבר.

אם התריס החשמלי שלכם לא עולה, לחצו כאן למידע מה לעשות >>

כמה עולה התקנת תריסים חשמליים?

ככל שהטכנולוגיות משתכללות, כך גם הפתרונות הופכים יעילים יותר וגם העלויות פוחתות. בהתאם, התקנת תריסים חשמליים, וגם שירותים משלימים כמו למשל התקנת שלט לתריס חשמלי, ולמעשה גם תיקון תריס חשמלי, מוצעים במחירים משתלמים מאוד.

על-מנת לקבל הצעת מחיר מותאמת ספציפית עבורכם אנחנו צריכים כמובן לדעת מהו גודל המפתח, וכאמור ישנן גם בחירות שונות לגבי סוג התריס – אבל הטבלה שלפניכם מספקת מושג טוב לגבי טווחי המחירים:

מחירים ועלויות

 • מחיר הפיכת תריס ידני לחשמלי ₪600-1,500

  כולל נקודת החשמל הנדרשת

 • מחיר התקנת תריס חשמלי ₪800-2,000

  כולל מנוע, תריס אלומיניום מוקצף וארגז

 • מחיר התקנת מנוע עם מנואלה ₪700-1,700

  מתאים לשומרי שבת

 • עלות הוספת שעון שבת לתריס חשמלי ₪400-700

  כולל נקודת החשמל הנחוצה

 • מחיר החלפת מנוע לתריס חשמלי ₪600-1,800

לקוחות ממליצים

אמיר תריסים התקינו אצל חמותי תריס חשמלי ועשו עבודה טובה, נקיה ומהירה
נדב
ראשון לציון
ממליץ בחום על אמיר תריסים, שמו בבית שלי תריס חשמלי במקום ידני ועשו עבודה יפה.
ינאי
פתח תקווה
קניתי תריס חשמלי וכל המתקינים שדיברתי איתם רצו הרבה כסף, אמיר תריסים היה זול ב-30% מהיתר, מקצועי ואמין.
אביבה
כפר סבא

התקנה מקצועית, באחריות מלאה!

גם אתם יכולים להרים ולהוריד תריסים כבדים בלחיצת כפתור פשוטה – הניסיון הרב של אמיר תריסים מאפשר לנו להתאים לכל לקוח את הדגם האופטימלי, לכל מסגרת תקציב. בנוסף, נבצע עבורכם התקנת תריס חשמלי בזריזות, במקצועיות והכי חשוב, באחריות מלאה כך שתוכלו ליהנות גם מהמוצר המשתלם וגם מראש שקט לגמרי.  

קבלו הצעת מחיר מהירה