תיקון תריסים ברעננה

כל מי שזקוק לשירות תיקון תריסים ברעננה – עקב רצועה שנקרעה, שלב שנשבר, מנוע שחדל מלפעול ויש כמובן סיבות נוספות – רוצה שיגיע אליו איש מקצוע מנוסה, אמון על מתן שירות אדיב ויעיל ושגם המחיר יהיה ידידותי. עם אמיר תריסים אתם יכולים לסמן V על כל הסעיפים הנ”ל, ולדעת בוודאות שתתבצע הפעולה הנכונה ביותר, בזמן הקצר ביותר ובאופן המשתלם ביותר.

בזכות הניסיון שלנו בתיקון תריסים חשמליים ברעננה

התקנת תריס חשמלי ברעננה, כך שהוא יספק מקסימום תועלת, מחייבת קבלת החלטות מושכלת – ובפרט בחירה של המנוע המתאים ביותר בהתאם לגודל התריס ולמסגרת התקציב, של סוג התיבה וכמובן סוג השלבים (מוקצף, משוך, משוך מחוזק ועוד). הניסיון המגוון של אמיר תריסים אחרי יותר מ-20 שנה בתחום ואינספור לקוחות מרוצים הוא בסיס מעולה לבחירות מיטביות.

גם תיקון תריסים חשמליים נשען על הידע רחב ההיקף שצברנו במהלך השנים. ידע זה מבטיח איתור ואבחון מדויקים של כל בעיה, והבנה נכונה של הפתרון המתאים, כולל התייחסות לטווח הארוך. באופן טבעי, צברנו ניסיון רב גם בביצוע כל הפעולות הנדרשות במסגרת תיקון תריסים “רגילים” – בין אם מדובר על תריסי הזזה ובין אם על תיקון תריסי גלילה ידניים.

לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר לתיקון תריסים ברעננה:

בזכות הזמינות, הרצינות והאמינות

סיבה נוספת לשביעות הרצון הגבוהה של כל לקוחותינו היא רמת השירות שאנחנו מספקים. הערך הראשון שמנחה את הפעילות שלנו הוא שמירה על אמינות ללא פשרות, כדי שתוכלו להיות בטוחים מעל לכל צל של ספק שההמלצות שקיבלתם הן על סמך האינטרסים שלכם בלבד. כך למשל כשהדבר אפשרי, נמליץ על תיקון התריס התקול, ורק כשאין ברירה נציע התקנה של תריסים חדשים.

ערך נוסף שמוביל אותנו הוא רצינות ועמידה בכל ההתחייבויות שלנו כלפי הלקוח. אנחנו נגיע אליכם בדיוק בשעה שקבענו, נעבוד באופן מסודר ונקי ונשאיר את המקום כפי שמצאנו אותו (כמובן בהבדל אחד – עם תריס שממלא את תפקידו). הזמינות הרבה שמאפיינת אותנו תורמת גם היא לאיכות השירות. בזכות העובדה שלא תצטרכו לחכות זמן רב מדי למתקן תריסים ברעננה ולחזרה המיוחלת לשגרה.

תיקון תריסים חשמליים ברעננה

בזכות המחירים – תיקון תריסים ברעננה בעלות נמוכה!

מחיר תיקון תריסים ברעננה נקבע בהתאם למהות התקלה, לגודל התריס, למצב שלו ופרמטרים נוספים. אנחנו מתחייבים לספק בכל מצב הצעת מחיר שמובילה ליחס עלות-תועלת משתלם במיוחד.

הטבלה הבאה תעזור לכם לדעת מהו טווח המחירים האפשרי לכל סוג של תיקון תריס ברעננה:

 • מחיר החלפת שלב בתריס הזזה ברעננה ₪250-350

  מומלץ לנצל את הביקור של מתקן תריסים ברעננה להחלפת שלבים נוספים, בעלות של 10-20 ש"ח לכל שלב.

 • מחיר החלפת שלב בתריס גלילה ₪400-800

  בתריסים ידניים העלות היא לעד 6 שלבים. בתריסים החשמליים - לשלב אחד בלבד.

 • מחיר כיוון מנוע בתריס חשמלי ברעננה ₪1200-1400

  מחיר לתיקון תריסים חשמליים ברעננה במשקל של עד 100 ק"ג.

 • החלפת גלגלים / ידית מנוף ₪250-300
 • מחיר החלפת שלות בתריס הזזה ₪250-350

  מחיר לזוג שלות.

 • מחיר החלפת רצועה בתריס גלילה ₪250-350

  מחיר גם לתריסים ידניים וגם לאלה החשמליים.

החלפת תריסים ברעננה תעלה לכם בין 400 ל-550 ש”ח למ”ר כשמדובר בתריס ידני. עבור תריסים חשמליים המחיר הוא 800-1,400 ש”ח למ”ר.

לקוחות ממליצים

הזמנתי מתקן תריסים ברעננה שיתקן עשרות שלבים שבורים והוא היה מצוין.
אלינה
רעננה
החליפו לי תריס בסלון דירת ההורים ברעננה. שירות אדיב, מחיר זול מאד.
ברוך
רעננה
הטכנאי עשה כיוון למנוע של התריס החשמלי בחצר כמו שצריך. מחיר שווה!
אסף
רעננה

בזכות האחריות שאנחנו מעניקים ללקוחותינו על כל תיקון תריס ברעננה

אנחנו מעניקים אחריות מלאה על כל פעולה של תיקון תריסים ברעננה, ובאופן טבעי גם לכך יש תרומה של ממש לשקט הנפשי שלכם אחרי הביקור שלנו.

אתם מוזמנים ליצור קשר, לספר לנו מה הבעיה/צורך שהתעוררו אצלכם – ולקבל הצעה משתלמת מותאמת ספציפית עבורכם, על בסיס הניסיון, המחויבות והבקיאות המקצועית שלנו.

קבלו הצעת מחיר מהירה לתיקון תריסים ברעננה: