תיקון תריסים בקיסריה

שליטה מלאה ונוחה בכמויות האור והאוויר שנכנסות לכל חלל בבית בכל נקודת זמן היא מרכיב הכרחי בחיים עם איכות אמיתית. בהתאם לכך, בכל מקרה שבו נדרש תיקון תריסים בקיסריה, חשוב לפנות אל חברה בעלת ותק רב ויכולות מקצועיות גבוהות. אמיר תריסים מבצעת את כל סוגי התיקונים וההתקנות כבר למעלה מ-20 שנים, במהלכן צברה קהל לקוחות נרחב מאוד – בזכות שירות אדיב, אבחון מהיר של כל תקלה, מציאת מענה מיטבי לכל צורך, אחריות מלאה על כל עבודה ומחירים נוחים.

תיקון תריסים בקיסריה – עם חלקי חילוף מובחרים בלבד ובאחריות מלאה

על-מנת להבטיח מקסימום שביעות רצון לטווח ארוך במיוחד, אנו מקפידים על שימוש בחלקי חילוף איכותיים. הניסיון העשיר וההתעדכנות בכל חידוש בתחום מאפשרים לנו לדעת מהם החלקים האופטימליים בכל מקרה, וכך לבצע כל תיקון וכל החלפת תריסים בקיסריה באופן שיקיים את ההבטחה.

הבחירה המדויקת של חלקי החילוף ותשומת הלב המלאה לכל פרט ופרט תוך כדי עבודה מאפשרות לנו גם להעניק אחריות על כל שירות. בהתאם, כשמחפשים מתקן תריסים בקיסריה עם המלצות ניתן למצוא לקוחות רבים שזוכרים אותנו לטובה. עוד חשוב לציין כי אנחנו פועלים גם בישובים אחרים באזור, ומבצעים למשל תיקון תריסים בנתניה, חדרה, עמק חפר ועוד.

לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר לתיקון תריסים בקיסריה:

תיקון תריסי הזזה בכפר סבא – כמה זה עולה?

איכות גבוהה – מחירים נוחים

תיקון תריסים בקיסריה – כמו גם תיקון תריסים בחדרה ובמקומות נוספים באזור – לא חייב להיות שירות יקר, גם כשהוא איכותי מאוד. בזכות היעילות של ההתנהלות שלנו, וההיכרות הטובה מאוד עם כל החברות שמייצרות ומשווקות חלקי חילוף, אנחנו יכולים להציע את כל סוגי התיקונים במחירים אטרקטיביים. לפניכם טווחי המחירים של השירותים המבוקשים ביותר לפי סוג התריס:

תיקון תריסי הזזה בקיסריה

 • החלפה של תופסנים ₪300-350

  מחיר לצמד תופסנים (שלות).

 • החלפה של גלגלים ₪450-500

  כדאי לנצל את ההגעה של מתקן תריסים בקיסריה כדי לבחון גם את המסילה.

 • החלפה של שלבים ₪300-350

  מחיר לשלב אחד. כל שלב נוסף - 20-30 ש"ח.

לקוחות ממליצים עלינו:

התקין לי תריס חשמלי קומפלט במחיר מעולה. עשה את העבודה כמו שצריך.
חנן
קיסריה
עשה כיוון לתריס החשמלי בסלון שלי וחיבר אליו גם שלט לשליטה מרחוק.
לינדה
קיסריה
החליף לי 3 תריסים בחדרי השינה והיה אדיב ומקצועי.
שירן
קיסריה

תריסי גלילה ידניים

 • החלפה של מנגנון ₪250-350

  מנגנון קפיץ תחתון / עליון. תיקון תריסים בקיסריה עם מנגנון כוח - 40% יותר.

 • החלפה של רצועה ₪300-350

  רצועה מניילון - לעמידות מירבית.

 • החלפה של שלבים ₪400-600

  החלפה של עד 6 שלבים.

תיקון תריסים חשמליים בקיסריה

 • כיוון מנוע ₪300-350

  תיקון תריסים חשמליים בקיסריה שנדרש עקב סגירת התריס על חפץ כבד.

 • החלפה של שלבים ₪500-800

  מחיר לשלב אחד. כל שלב נוסף - 100-200 ש"ח.

 • החלפה של מנוע ₪1200-1600

  לתריסים במשקל של 100 ק"ג.

תיקון תריסים בקיסריה

העלות של התקנת תריס הזזה בקיסריה היא 450-550 ש”ח למ”ר, כולל כל החלקים הדרושים. עבור התקנה של תריס גלילה ידני תשלמו בין 400 ל-450 ש”ח למ”ר כשהמחיר כולל גם את הרצועה והמתלים. התקנת תריס חשמלי בקיסריה תעלה בין 800 ל-1,400 ש”ח למ”ר, כשהפרמטר העיקרי הוא סוג המנוע – שנקבע בהתאם לרוחב המפתח ולמשקל התריס.

אמיר תריסים – לשירות מהיר, מסודר, מקצועי ואמין

אם אתם זקוקים לשירות תיקון תריסים חשמליים בקיסריה, התקנת תריס חשמלי חדש, החלפת שלבים בלויים או כל פעולה אחרת שתבטיח שימוש נוח והפקת מלוא התועלת האפשרית מהפריט החיוני, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אמיר תריסים מתנהלת בזמינות גבוהה, מקפידה על עבודה מסודרת ונקייה, מספקת מענה מקצועי להפליא לכל צורך ומתאפיינת באמינות ללא פשרות. פנו אלינו עכשיו – ותוך זמן קצר תוכלו ליהנות משגרה נעימה במיוחד.

קבלו הצעת מחיר מהירה לתיקון תריסים בקיסריה: