תיקון תריסים ברחובות

כל מי שזקוק לתיקון תריסים ברחובות – בין אם מדובר בתריס הזזה ובין אם בתריס גלילה, בין אם ידני ובין אם חשמלי – מחפש באופן טבעי אנשי מקצוע מיומנים, זמינים ואמינים. אמיר תריסים, עם ניסיון של יותר מ-20 שנה בתחום, מאפשרת לכם לסמן V על כל הסעיפים ועונה על כל הציפיות, גם מבחינת רמת השירות וגם בהיבט של העלות.

תיקון תריסים ברחובות עם חלקי החילוף האיכותיים ביותר

מרכיב אחד באיכות השירות בכל תיקון שמבצעת אמיר תריסים ברחובות הוא חלקי החילוף המובחרים. כך למשל, כשנוצר צורך להחליף קפיץ בתריס גלילה, ההעדפה תהיה לקפיצים ממתכת שממלאים את ייעודם במשך שנים רבות, וכשנדרשת החלפת חבל תריס ההמלצה תהיה על רצועה מניילון שנחשבת לחזקה ביותר. מצד שני, אנחנו גם מקפידים להציע מגוון רחב של אפשרויות – לדוגמה, כשמתקינים תריס גלילה חדש, ישנה בחירה בין שלבים מפלסטיק (שהוא האופציה הזולה ביותר), אלומיניום מוקצף, אלומיניום מלא ועוד אופציה היא תריס אור.

לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר לתיקון תריסים ברחובות:

אחריות מלאה על כל תיקון תריסים חשמליים ברחובות

הזמנת איש מקצוע – לצורך תיקון תריסים חשמליים ברחובות, במטרה להתקין מזגן חדש, כשיש סתימה בצנרת של הבניין ויש כמובן מקרים רבים נוספים – תמיד מתלווה בחשש שמא העבודה לא תתבצע באופן מושלם. הניסיון הרב שלנו והשורה הארוכה מאוד של לקוחות שבעי רצון מפוגגים את החשש, אבל על-מנת לספק לכם שקט נפשי מוחלט אנחנו מעניקים גם אחריות מלאה על כל תיקון תריסים שאנחנו מבצעים ברחובות.

תיקון תריסים ברחובות בזמינות גבוהה

תיקון תריסים ברחובות הוא מן הסתם לא צורך דחוף מאוד, שכן שלב שבור או אפילו חוסר יכולת להרים תריס גלילה אינם מצב חירום. בכל זאת, ישנה חשיבות גם לזמינות הטכנאי המתקן, וזאת מפני שתריסים מספקים יכולת חשובה – השליטה בכמויות האור והאוויר שנכנסות בכל נקודת זמן נתונה לכל חלל בבית. המקצועיות הגבוהה של אמיר תריסים מאפשרת לנו להשלים כל עבודה, מהחלפת שלות דרך החלפת שלבים בתריס ועד לכיוון מנוע במסגרת תיקון תריסים חשמליים ברחובות, במינימום זמן, ובהתאם גם להיות זמינים מאוד לכל קריאה.

מחירי תיקון תריסים משתלמים ברחובות!

כשנוצר צורך לבצע תיקון תריסים חשמליים ברחובות, תיקון תריסי הזזה או תיקון תריסי גלילה ידניים, לצד הציפייה לפתרון מהיר, אפקטיבי ולא פחות חשוב גם ארוך טווח, ישנו גם רצון למחיר אטרקטיבי.

בטבלה הבאה מפורטות העלויות המקובלות לשירותים המבוקשים ביותר:

 • מחיר החלפה של זוג שלות בתריס הזזה ₪249-349
 • מחיר החלפה של ידית מנוף בתריס הזזה ₪249-349
 • מחיר החלפה של גלגלי המסילה בתריס הזזה ₪249-349
 • כיוון מנוע / שחרור תריסים חשמליים שנתקעו ₪300-500

  בהתאם למשקל של התריס

 • מחיר החלפת רצועה בתריס גלילה ברחובות ₪249-349

  המחיר תקף לכל הסוגים של תיקון תריסים ברחובות – הזזה / גלילה / חשמלי

 • מחיר החלפת שלבים בתריס גלילה ברחובות ₪250-800

  בתריסי הזזה המחיר הוא 250-350 ש"ח לשלב הראשון, ועוד 10-20 ש"ח לכל שלב. בתריסי גלילה ידניים המחיר הוא 400-600 ש"ח ל-2-6 שלבים. בתריסי גלילה חשמליים המחיר הוא 500-800 ש"ח לשלב אחד, ועוד 100-200 ש"ח לכל שלב נוסף.

לקוחות ממליצים

החליפו לי גלגלי מסילה בתריס הזזה במחיר הוגן והשירות היה מקצועי מאד.
גדעון
רחובות
עשו החלפה של מספר שלות בתריסי הזזה בבית. פתרו את התקלה מהר מאד.
ענבר
רחובות
כיוונו לי את המנוע של התריס החשמלי וגבו מחיר הוגן.
שני
רחובות

יושרה מוחלטת

גם מי שהוא לא צופה אדוק ב”יצאת צדיק” מודע מן הסתם לכך שלא מעט נותני שירות הם שרלטנים ואפילו נוכלים. גם כשעל הפרק תיקון תריסים ברחובות (וגם תיקון תריסים בראשון לציון, ברמלה, בנס ציונה ובשאר ישובי השפלה כמובן) חשוב מאוד להיזהר ולעבוד אך ורק עם חברה ותיקה – לאמיר תריסים כאמור ותק של 20 שנות פעילות שמספק את ההוכחה הטובה ביותר לרצינות ולאמינות.

קבלו הצעת מחיר מהירה לתיקון תריסים ברחובות: