תיקון תריסים בפתח תקווה

תריסים הם מסוג הפריטים שלא מושכים תשומת לב רבה – אלא אם כן מתרחשת תקלה שמונעת את השימוש הרגיל בהם. גם במצב כזה, כמובן שאין סיבה לדאגה או ללחץ, אבל כן חשוב לגלות אחריות ולהזמין בהקדם מומחה לתיקון תריסים בפתח תקווה שהוא גם בעל ניסיון רב וגם בעל יושרה מלאה. אמיר תריסים פועלת בתחום זה כבר למעלה מ-20 שנה ובהתאם לכך, אנשי המקצוע שלנו רכשו מיומנות רבה בביצוע כל סוגי תיקוני התריסים.

ניסיון עשיר ואחריות מלאה על כל תיקון תריס בפתח תקווה

מלאכה מורכבת כמו תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה, וגם עבודות פשוטות יותר לכאורה כמו החלפת שלב בתריס הזזה, החלפת רצועה בתריס גלילה ידני או החלפת ידית מנוף, מחייבות ידע מקצועי. ידע שכזה הוא תוצר של ניסיון מגוון וגם של למידה מתמדת, ומי שיתפשר על איכות השירות עלול לגלות תוך זמן קצר שהוא זקוק שוב לשירות תיקון תריסים בפתח תקווה.

לאורך יותר מ-20 שנות פעילותה, צברנו לקוחות רבים מאוד, בזכות טיב העבודה שבוצעה עבורם. הרמה הגבוהה של כל תיקון תריסים בתל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון וישובים נוספים שבהם אנחנו עובדים מאפשרת לחברה להעניק אחריות על כל עבודה בלב שלם – והרווח של כל לקוח, בנוסף לשירות המצוין שקיבל, הוא שקט נפשי מוחלט.

תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה

קבלו הצעת מחיר מהירה לתיקון תריסים בפתח תקווה:

חלפים מובחרים לכל סוגי השירותים

עוד מרכיב מהותי באיכות שירות תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה, התקנת תריסים חדשים מכל הסוגים וטיפול בבעיות שונות בתריסי הזזה הוא איכות חלקי החילוף. אנשי המקצוע שלנו מקפידים לעבוד אך ורק עם חלפים מובחרים, מתוך הבנה שבטווח הארוך זוהי האופציה שמספקת את יחס העלות-תועלת המשתלם ביותר. באופן טבעיף כשמבצעים תיקון תריסים בירושלים, בתל אביב, בחיפה, בפתח תקווה או בכל ישוב אחר בארץ גם עם מקצועיות יוצאת דופן וגם עם מוצרים מעולים, התוצאה תהיה תריס תקין לאורך זמן.

המחירים הממוצעים של השירותים הנפוצים בתחום התריסים

כל מי שזקוק לתיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה, לתיקון תריס ידני, להתקנת תריס או מנגנון וכו’, רוצה מן הסתם לדעת גם מה העלות הצפויה של השירות.

בטבלה שלפניכם תמצאו את המחירים המקובלים של התיקונים המבוקשים ביותר.

מחירים ועלויות לתיקון תריסים בפתח תקווה:

 • החלפת שלבים בתריסי הזזה ₪250-350

  המחיר משמאל מתייחס לשלב אחד. ניתן להחליף עוד שלבים בעלות של 10-20 ש"ח לכל שלב, כך שגם אם רק שלב אחד נשבר או התעוות, כדאי לנצל את ההזדמנות ולהחליף שלבים רופפים, סדוקים ושחוקים

 • החלפת ידית מנוף ₪250-300

  המחיר מתייחס לעבודה + ידית

 • החלפת רצועה ₪250-350

  פעולה מבוקשת מאוד במסגרת תיקון תריסים בפתח תקווה בגלל שמרכיב זה במנגנון נוטה להתבלות ולהיקרע

 • החלפת מנוע בתריסים חשמליים ₪1,200-1,400

  אם יש צורך רק בכיוון מנוע העלות תהיה 300-350 ש"ח

 • החלפת המנגנון של תריס גלילה ידני ₪200-500

  מנגנון תחתון או עליון. במקרה של מנגנון כוח המחיר יהיה יחסית גבוה

 • החלפת שלב בתריס גלילה חשמלי ₪500-800

  המחיר מתייחס לשלב אחד. כל שלב נוסף מעלה את המחיר ב-100-200 ש"ח

 • שחרור תריס חשמלי תקוע ₪300-500

  המחיר מתייחס לתריס בגודל 4 מ'

לקוחות ממליצים

אמיר תריסים תיקנו אצלי את התריס בצורה מקצועית ומהירה.
עידן
פ"ת
התקשרתי אל אמיר תריסים בבוקר ובצהריים כבר היה לי תריס תקין. מומלץ!
שפרה
פתח תקווה
ממליץ על אמיר תריסים! מקצועים ואמינים. תיקנו לי תריס חשמלי בסלון.
משה
פתח תקווה

תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה ושירותים נוספים – מקסימום זמינות ואמינות

לא משנה אם אתם מחפשים איש מקצוע לצורך כיוון תריס חשמלי, החלפת שלבים בתריס או כל פעולה אחרת הקשורה לתריסים – סביר להניח שתרצו להשלים את המלאכה תוך זמן קצר ככל האפשר. היעילות הגבוהה שמאפיינת את העבודה של אמיר תריסים מאפשרת לחברה להיות זמינה ללקוחותיה כמעט באופן מיידי בכל עת. עוד דגש מהותי בשירות שלנו הוא אמינות, כדי שכל לקוח וכל לקוחה ידעו שכל פעולה, מהחלפת שלות ועד תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה, תתבצע רק אם היא באמת הכרחית כך שגם המחיר יהיה אטרקטיבי.

קבלו הצעת מחיר מהירה לתיקון תריסים בפתח תקווה: