תיקון תריסים בבאר שבע

תיקון תריסים בבאר שבע הוא שירות שמחייב מקצוענות של ממש. רק חברה שכבר ביצעה את כל סוגי ההתקנות והתיקונים – החלפת מנוע לתריס חשמלי, החלפת שלבים תקולים בתריס גלילה ידני, החלפת גלגלים התריס הזזה וכו’ – יודעת לאתר במהירות את מהות התקלה בכל מצב, כולל כזה מורכב, ולהציע את הפתרון האופטימלי. אמיר תריסים היא אחת החברות המובילות לתיקון תריסים בדרום הארץ, עם ניסיון של יותר מ-20 שנים ובעיקר שורה ארוכה ארוכה של לקוחות מרוצים. אם גם אצלכם התריס לא ממלא את תפקידו, או אם אתם זקוקים לתריסים חדשים, אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם.

קבלו הצעת מחיר מהירה לתיקון תריסים בבאר שבע:

תיקון תריסים בבאר שבע עם אחריות מלאה על כל עבודה

צורך בשירות כמו תיקון תריסים באופן כללי, ובפרט תיקון תריסים חשמליים בבאר שבע, מייצר באופן טבעי גם חששות. בעיקר, ישנו החשש שהתיקון שיבוצע בתריס יוביל לפעילות תקינה שלו, אבל רק לטווח קצר ולאחר מכן התקלה תחזור.

כדי לספק לכם גם תריס תקין לחלוטין וגם ראש שקט באמת, אמיר תריסים מעניקה אחריות מלאה על כל תיקון תריסים בבאר שבע. האחריות ניתנת גם על התקנת תריסים חדשים, כך שתוכלו להיות בטוחים שכל תריס שיתווסף לבית או לעסק שלכם יאפשר לכם לשלוט באופן מוחלט בכמויות האור והאוויר הנכנסות למשך שנים רבות.

תיקון תריסים בבאר שבע - רק עם חלקי חילוף מובחרים

מרכיב נוסף שחשוב להקפיד עליו בכל מקרה של החלפת תריסים בבאר שבע הוא שימוש בחלקים מובחרים.

ניסיון של שנים רבות מייצר באופן טבעי היכרות טובה מאוד עם היצרניות המובילות בתחום, והבנה מצוינת לגבי מהו החלק המתאים ביותר לכל צורך. כשאתם בוחרים מתקן תריסים בבאר שבע שמקפיד למשל על רצועת ניילון במקום רצועת בד כשהרצועה הקיימת נקרעה או הפכה בלויה, אתם יכולים לדעת בוודאות שזו החדשה תחזיק מעמד שנים רבות. איתנו זה לא יקרה. אנחנו עובדים אך ורק עם חלקי חילוף מקוריים של יצרני התריסים המובילים בארץ ובעולם.

תיקון תריסים בבאר שבע והדרום

מתקן תריסים בבאר שבע בעל תודעת שירות גבוהה

אמנם המטרה של הזמנת מתקן תריסים בבאר שבע היא לאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של תריס איכותי ותקין – אבל גם לדרך שבה תושג התועלת הנ”ל יש השפעה. תודעת שירות טובה היא חלק בלתי נפרד מהמקצועיות המצופה בימינו, ואנחנו באמיר תריסים מייחסים לכך חשיבות רבה.

השירות שלנו מתאפיין בזמינות גבוהה ככל האפשר, באמינות מוחלטת, בחביבות וגם בהקפדה על עבודה מסודרת ונקייה. גם כשהפעולה המבוקשת מורכבת, למשל התקנת תריס חשמלי בבאר שבע, נקפיד להשאיר את החלל בדיוק כפי שמצאנו אותו. כמו כן, בזכות הניסיון והמקצוענות שלנו, אנחנו יכולים להשלים כל תיקון או התקנה בפרק זמן קצר במיוחד.

מחירים אטרקטיביים לתיקון תריסים בבאר שבע

מאפיין נוסף של השירות של אמיר תריסים הוא מחירים אטרקטיביים. בטבלאות הבאות תוכלו למצוא את טווח העלויות המקובל של הפעולות הנפוצות ביותר.

עלות תיקון תריס הזזה בבאר שבע:

 • החלפת שלב ₪250-350

  כל שלב נוסף 10-20 ש"ח.

 • החלפת שלות ₪250-350

  המחיר לזוג.

 • החלפת גלגלים / ידית מנוף ₪250-350

  תיקון תריסים שמחייב התאמה מדויקת של החלק החדש לתריס הקיים.

מחירי תיקונים לתריסי גלילה ידניים בבאר שבע:

 • החלפת שלבים ₪400-600

  המחיר מתייחס להחלפה של 2-6 שלבים.

 • מחיר החלפת רצועה או תיקון ₪250-350
 • החלפת מנגנון עליון/תחתון ₪250-350

כמה עולה תיקון תריסים חשמליים בבאר שבע?

 • שחרור תריס תקוע ₪300-500

  מחיר לתריסים של עד 4 מ'.

 • מחיר כיוון מנוע לתריס חשמלי ₪300-400
 • מחיר החלפת מנוע לתריס חשמלי בבאר שבע ₪1200-1400

  לתריסים שהמשקל שלהם הוא עד 100 ק"ג.

 • מחיר החלפת שלב לתריס ₪500-800

  כל שלב נוסף מעבר לראשון: 100-200 ש"ח.

אם יש לכם שאלות נוספות לגבי תיקון תריסים חשמליים בבאר שבע, התקנת תריסי הזזה, תחזוקת תריסי גלילה ידניים וכו’ – נשמח לענות לכם ולעזור לכם להגיע לפתרון האידיאלי עבורכם.

קבלו הצעת מחיר מהירה לתיקון תריסים בבאר שבע: