תיקון תריסים בדרום

תיקון תריסים בדרום הוא שירות שאולי נשמע בסיסי אבל בפועל מחייב הבנה מעמיקה לגבי המנגנונים השונים של כל סוגי התריסים. בנוסף, נדרשת היכרות עם היצרניות המצטיינות של חלקי החילוף הרלוונטיים – רצועות, שלבים, תופסנים ועוד – וכן מחויבות מלאה לספק לכל לקוח מענה אופטימלי. אנשי המקצוע של אמיר תריסים הם בעלי כל האיכויות הנ”ל, ולא פחות חשוב, תודעת שירות גבוהה. אם גם אתם זקוקים לתיקון או החלפת תריסים בדרום, זה הזמן לפנות אלינו וליהנות מפיתרון מושלם ומשקט נפשי לטווח ארוך.

אחריות מלאה על כל התיקונים וההתקנות

חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו, עבור כל התקנת תריס חשמלי בדרום, החלפת רצועה, תיקון נתק בין שלבים וכל פעולה אחרת הוא אחריות. משך האחריות הוא בהתאם לסוג העבודה שבוצעה, ולחלקי החילוף שנבחרו, ובכל מקרה מובטח לכם ראש שקט באמת לפרק זמן ממושך.

עוד סיבה טובה לכך שאתם יכולים להיות רגועים היא המחויבות שלנו להשתמש אך ורק בחלקים איכותיים במיוחד עבור כל תיקון תריסים בדרום, ומן הסתם גם לניסיון של יותר מ-20 שנה בענף יש חלק בכך.

לייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר לתיקון תריסים בדרום:

תיקון תריסים בדרום הארץ

תיקון מהיר ועבודה מסודרת ונקיה

טכנאי תריסים נבחן גם על בסיס המצב של הסלון, המטבח או החדר אחרי שמסתיים התיקון. עם אמיר תריסים המקום תמיד נשאר נקי ומסודר, בזכות ההקפדה על נהלי עבודה נכונים, כולל במקרים של שירות מורכב יחסית כמו תיקון תריסים חשמליים בדרום.

בנוסף, כשמחפשים מתקן תריסים בדרום הארץ, גם אם לא מדובר במצב חירום, בכל זאת ישנו רצון לחזור לשגרה מלאה בהקדם האפשרי, ועל כן הציפייה היא שאיש המקצוע יגיע תוך זמן קצר במיוחד. הניסיון המגוון שלנו מוביל לעבודה יעילה, ובהתאם אנחנו יכולים להתחייב למתן שירות במהירות בכל פעם שיש צורך לבצע תיקון תריסים באשדוד, באר שבע, דימונה, שדרות ועוד ישובים בחלק הדרומי של ישראל.

מחירון תיקון תריסים בדרום

בכל מצב שבו נדרש תיקון תריסים בבאר שבע, אשקלון, קריית מלאכי, קריית גת ושאר ישובי הדרום, אמיר תריסים מספקת לא “רק” שירות מעולה – אלא גם הצעות מחיר אטרקטיביות, כפי שניתן לראות בטבלאות הבאות:

תיקון תריסי הזזה בדרום:

 • החלפת גלגלים במסילה ₪250-350

  מתקן תריסים בדרום הארץ עם ניסיון מוודא שהגלגלים מותאמים באופן מושלם לדגם הספציפי של התריס.

 • החלפת תופסני תריס (שלות) ₪250-350

  המחיר לזוג.

 • החלפת שלב/ים ₪250-350

  לשלב הראשון, כל שלב נוסף - 10-20 ש"ח.

תיקון תריס גלילה ידני בדרום:

 • תיקון רצועה קרועה בתריס גלילה ₪250-350

  אם נדרשת החלפה של הקיים, כדאי להשתמש ברצועת ניילון.

 • החלפת מנגנון עליון/תחתון ₪250-350

  עבור מנגנון כוח המחירים גבוהים יותר.

 • החלפת שלב/ים בתריס גלילה ₪400-600

  מחיר לעד 6 שלבים.

תיקון תריסים חשמליים בדרום:

 • תיקון נתק בין שלבים ₪300-350

  פעולה זו כוללת כיוון מנוע.

 • כיוון מנוע ₪300-350

  עבור מנגנון כוח המחירים גבוהים יותר.

 • החלפת מנוע ₪1200-1800

  לתריסים במשקל של עד 100 ק"ג.

לקוחות ממליצים

תיקנו לי תריס הזזה בבית פרטי באשדוד ועשו עבודה מעולה.
דניאלה
אשדוד
עשו החלפה של מספר שלות בתריסי הזזה בכמה חדרים בדירה בב"ש. מקצועיים מאד.
ניצן
באר שבע
תיקנו לי את הארגז של התריס החשמלי שפשוט נתקע במחיר הוגן והגיעו מהר.
כפיר
אשקלון

תשובה לכל שאלה ומענה לכל בקשה

יש לכם עוד שאלות לגבי תיקון תריסים בדרום? לכל שאלה או בקשה, או בכל מקרה של התלבטות, רצון להתייעץ וגם כמובן אם תרצו להזמין אותנו אליכם – אתם מוזמנים ליצור קשר. מובטח מענה מיידי, והכי חשוב מקצועי להפליא, ובעקבותיו, כשאתם יודעים בדיוק מה אתם צריכים, תוכלו ליהנות מפיתרון משתלם במיוחד ומתריסים אופטימליים לאורך שנים רבות.

קבלו הצעת מחיר מהירה לתיקון תריסים בדרום הארץ: