מעקות אלומיניום

מעקות אלומיניום במחיר משתלם!

בשנים האחרונות ניתן לראות ביותר ויותר מקומות מעקות אלומיניום: בבתים פרטיים שיש בהם מספר מפלסים, גם במוסדות ציבור, גם במרכזי קניות וגם במבנים נוספים. היתרונות הרבים של האלומיניום באים לידי ביטוי מלא גם במעקות, ובפרט כשמלאכת הייצור וההתקנה מופקדת בידיים מקצועיות. לאמיר תריסים ניסיון של יותר מ-20 שנים בייצור כל מוצרי האלומיניום ובהם תריסים, ויטרינות, חלונות, גדרות, שערים וכמובן מעקות. בנוסף לשירות האדיב והמיומן שלנו תקבלו גם אחריות מלאה על כל עבודות האלומיניום, והכל במחירים משתלמים במיוחד.

מעקה מאלומיניום מזמינים אך ורק מאמיר תריסים!

מעקות מאלומיניום במידות מותאמות אישית

מעקות אלומיניום למדרגות, למרפסת ועוד

5 שנות אחריות בכל התקנה

שירות בפריסה ארצית רחבה

מחירים משתלמים במיוחד!

אספקה מהירה

קבלו הצעת מחיר מהירה למעקה אלומיניום בהתאמה אישית:

היתרונות של מעקה מאלומיניום

מעקות מאלומיניום מתאפיינים במספר יתרונות משמעותיים מאוד. היתרון הראשון הוא המשקל הקל שלהם. בזכות עובדה זו ניתן למשל להוסיף מעקות אלומיניום למרפסת בקלות ובפשטות, ובלי לחשוש מעומס יתר על המשטח. חשוב לציין שלמרות המשקל הנמוך, מדובר במעקה חסון, יציב להפליא ועמיד מאוד – בזכות הצפיפות הנמוכה של האלומיניום.

עוד איכות חשובה של אלומיניום היא נוחות העיבוד שלו. זהו חומר גלם חשיל, רקיע, מתגבש ורך יחסית – ובזכות איכויות אלה והעבודה הנוחה איתו, ניתן לייצר שערי אלומיניום, תריסים, מקלחונים, גדרות וכמובן מעקות אלומיניום למדרגות ולמרפסות במחירים סבירים מאוד.

היתרון המשמעותי השלישי הוא העמידות לקורוזיה. ישראל היא מדינה לחה מאוד, ולכן במעקות ברזל למשל עלולה להתפתח חלודה שתחליש אותם ואפילו תפורר תוך שנים לא רבות. גם עץ הוא חומר גלם שמים ורטיבות משפיעים עליו לרעה – ואילו מעקה מאלומיניום אדיש לחלוטין ללחות ולרטיבות.

למה לבחור דווקא בנו כשקונים מעקות אלומיניום?

שימוש באלומיניום האיכותי בשוק

5 שנות אחריות

המחירים הכי משתלמים בארץ!

מעקות אלומיניום למרפסת ולמדרגות – נהנים מראש שקט לגמרי

מעקות אלומיניום למרפסת או לתיחום מדרגות הם מוצר שמיועד לספק בטיחות, ולכן חשוב לקנות אותו אך ורק מחברה ותיקה ואמינה. אמיר תריסים פועלת בתחום זה כאמור למעלה מ-20 שנים, והניסיון שלנו בא לידי ביטוי גם בתכנון מדויק, גם בייצור מוקפד וגם בהתקנה ללא רבב של כל הדגמים, לרבות מעקות אלומיניום קליל. 

מרכיב נוסף בשקט הנפשי שלכם כשאתם מחפשים קבלן אלומיניום עם ניסיון במעקות הוא האחריות שאתם מקבלים על העבודה – אמיר תריסים מעניקה 5 שנות אחריות. בנוסף, אנחנו עובדים עם חומרי הגלם הטובים ביותר שיש, מתוך הבנה שלקוח מרוצה באמת הוא נכס יקר ערך – וגם לכך יש כמובן חלק בביטחון שלכם במעקה הבטיחות.

מעקות מאלומיניום בשילוב זכוכית

אחד השימושים הנפוצים ביותר הוא מעקות אלומיניום למרפסת. בעשורים האחרונים סטנדרט הבנייה בישראל השתדרג, ומרפסת הפכה לחלק בלתי נפרד מחלק גדול מאוד מהדירות בפרויקטים החדשים. את מרפסות השמש כדאי כמובן לתחם באמצעות מעקה אלומיניום וזכוכית, וכדי להבטיח שילוב מדויק בין שני המרכיבים ובעיקר בטיחות ללא פשרות נדרש ידע מעמיק – אמיר תריסים מצטיינת גם בייצור מעקות אלה. מעקות חוץ אלומיניום אפשר למצוא גם בגגות של בנייני משרדים יוקרתיים שמנצלים גם את השטח הזה למטרות שונות וגם במרחב הציבורי. העמידות של האלומיניום מבטיחה שימוש נוח במשך שנים רבות מאוד.

כדאי לדעת שהתקן מחייב מעקות בגובה של לפחות 1.1 מ’. הזכוכית חייבת להיות טריפלקס, כלומר בעלת 2 שכבות. העובי המינימלי של כל שכבה הוא 4 מ”מ, ואם המעקה נמצא בקומה 5 ומעלה – העובי יהיה 5 מ”מ או יותר. באופן טבעי, בהתאם לבחירת הזכוכית עבור מעקה אלומיניום למרפסת מחיר השירות עשוי להשתנות.

עיצובים נוספים עבור מעקות אלומיניום למדרגות בפנים הבית

בנוסף לאופציה של מעקות אלומיניום וזכוכית, אנחנו אמונים גם על יצירת שילובים מרשימים נוספים ובפרט אלומיניום עם ברזל או אלומיניום עם עץ. אפשרויות אלה מתאימות בעיקר עבור מעקות פנים. עבור מעקות חוץ אלומיניום יכול להתחבר בעיקר לזכוכית, שכן עץ וברזל כאמור רגישים ללחות ולרטיבות. בכל מקרה, אמיר תריסים יודעת להעניק לכל מעקה מראה ייחודי, כולל בהתאמה אישית להעדפות הספציפיות של כל לקוח ולקוחה, בדיוק כמו מעקות אלומיניום קליל.

תהליך העבודה: יועץ אלומיניום מטעמנו מבצע ביחד אתכם אפיון צרכים מדויק, ועוזר לכם לתכנן מעקה בהרמוניה מלאה עם החלל שבו הוא יותקן. לאחר מכן, נייצר עבורכם את המוצר המושלם בדיוק לפי התכנון, ובשלב האחרון נגיע אליכם ונבצע את ההתקנה.

לקוחות ממליצים עלינו:

התקינו אצלי מעקה חדש למרפסת לפי מידה מותאמת. איכות גבוהה, שירות מצוין.
רגינה
יהוד
התקינו לי מעקה אלומיניום גם למדרגות וגם למרפסת ועשו עבודה מעולה.
רביב
תל אביב
ייצרו לי מעקה אלומיניום קליל חדש והתקינו בבית תוך שעתיים עבודה. מומלצים בחום!
קובי
רחובות

מעקות אלומיניום מחיר הוגן ותמורה מלאה לכסף

כשמחפשים מעקה אלומיניום למרפסת מחיר כל דגם הוא כמובן שיקול מרכזי בהחלטה. גם כשהמטרה היא מעקות אלומיניום למדרגות, ההיבט הכספי נלקח כמובן בחשבון. בטבלה שלפניכם תוכלו למצוא מחירים של מוצרים נבחרים בקטגוריה של מעקות אלומיניום.

מוצר

טווח המחירים

דגשים חשובים

מעקה אלומיניום פנים למדרגות

600-1,000 ש”ח

מחיר למטר רבוע

מעקה אלומיניום וזכוכית טריפלקס

600-1,000 ש”ח

מחיר למ”ר. העלות נקבעת בעיקר בהתאם לעובי הזכוכית

מעקה מאלומיניום עם זכוכית אקסטרה קליר

800-1,200 ש”ח

זכוכית שקופה במיוחד. גם זכוכית עם הדפס מביאה את מעקות האלומיניום לטווח המחירים המעט גבוה יותר

התקנת מעקות אלומיניום בבניין שלם

כ-500 ש”ח

מחיר למ”ר. כשמדובר על הזמנה גדולה, המחיר עשוי להיות אפילו מעט נמוך יותר

תוספת מאחז יד למעקה

130-180 ש”ח

 

תשובות לשאלות נפוצות:

בדרך כלל נדרש יום עבודה אחד או 2 ימי עבודה להשלמת ההתקנה. אמיר תריסים מבצעת את ההתקנה ביעילות ולכן גם במהירות, אבל בשום פנים ואופן לא על חשבון הזהירות.

כשמתלבטים בין מספר אפשרויות של מעקות אלומיניום מחיר כל דגם הוא כמובן שיקול. הגורמים העיקריים שמשפיעים על העלות הם גודל המעקה ומורכבות ההתקנה. שילוב עם חומרים אחרים מהווה גם הוא פקטור, ואם נדרש עיצוב מיוחד המחיר יתייקר במעט.

ראשית, חובה להשתמש בזכוכית טריפלקס. שנית, התכנון חייב להיות מדויק לחלוטין, כך שהאלומיניום יוכל לשאת את משקל הזכוכית לטווח ארוך, ושלישית, גם ההתקנה עצמה צריכה להתבצע ע”י מומחים מנוסים ומיומנים.

כל מוצרי האלומיניום – שערים, תריסים, גדרות אלומיניום, ויטרינות, כמובן מעקות ועוד – מתאפיינים בעמידות גבוהה מאוד. כמעט ולא נדרשת תחזוקה, וגם הניקיון של המעקה פשוט ומידי.

לשאלות נוספות ולמידע רלוונטי לגבי המאפיינים הספציפיים אצלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר. הצוות המיומן שלנו ישמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ללא התחייבות מצדכם וללא עלות.

קבלו הצעת מחיר מהירה: