עבודות אלומיניום במחיר משתלם!

עבודות אלומיניום מכל הסוגים לפי מידה

יצרני אלומיניום לתריסים, חלונות ורשתות

5 שנות אחריות בכל התקנה

שירות בפריסה ארצית רחבה

מחירים הכי משתלמים בשוק!

אספקה מהירה ושימוש באלומיניום איכותי

אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם הפופולריים ביותר. במיוחד אפשר להפיק ממנו תועלת רבה במסגרת תריסים, חלונות, ויטרינות ורשתות. אמיר תריסים מייצרת את כל המוצרים הנ”ל באיכות גבוהה ובהתאמה אישית מלאה לכל צורך. החברה מבצעת גם את ההתקנה הנדרשת, במקצועיות וביעילות, על בסיס ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום. כל אלה מבטיחים לכם מקסימום נחת מהתריס, החלון, הוויטרינה והרשת, ועוד תורמת לשקט הנפשי שלכם האחריות ל-5 שנים שתקבלו על עבודות אלומיניום מכל הסוגים הנ”ל.

קבלו הצעת מחיר מהירה לעבודות אלומיניום:

היתרונות המשמעותיים של האלומיניום

יצרני אלומיניום נהנים מכל היתרונות של חומר גלם זה, ומי שעוד מרוויח בזכות האיכויות המוצלחות של האלומיניום הם כל מי שבבתים שלהם מותקנים חלונות, תריסים, רשתות ועוד.

    1. היתרון הראשון של האלומיניום הוא השילוב בין המשקל הסגולי הנמוך לבין החוסן הגבוה שלו. בזכות עובדה זו, כל המוצרים מחומר גלם זה הם קלי משקל ובמקביל חזקים מאוד.
    2. היתרון השני הוא נוחות העבודה עם חומר הגלם. זהו יתרון מבחינת יצרני פרופילי אלומיניום, אבל גם הצרכנים נהנים – וזאת משום שקלות העיבוד של האלומיניום מובילה למחירים נוחים. בהקשר זה, כדאי לדעת שאמיר תריסים מתחייבת על ביצוע עבודות אלומיניום בעלויות אטרקטיביות במיוחד (פירוט בהמשך העמוד).
    3. היתרון השלישי הוא העמידות. אלומיניום כאמור הוא חומר חזק ולכן לא מתרגש מחבטות ועוד פגיעות מסוג זה, ובנוסף הוא עמיד בפני קורוזיה (שגורמת לחלודה). בזכות עמידות זו, חלונות ותריסי אלומיניום לא סובלים מבלאי גם כשהם חשופים לגשם ו/או לחות גבוהה.
    4. היתרון הרביעי שכדאי להכיר הוא האיטום האפקטיבי והבידוד המוצלח – כך שניתן לצמצם את הפעלת המזגנים ואמצעי החימום. בדרך זו גם חשבון החשמל יהיה נמוך יותר וגם תצטמצם הפגיעה בסביבה, כך שניתן לומר שמוצרים מאלומיניום הם גם אקולוגיים.
    5. היתרון החמישי והלא פחות משמעותי הוא בהיבט האסתטי. הקווים הנקיים והאנרגיה המדויקת של האלומיניום הופכים את התריסים, החלונות, הרשתות והוויטרינות ליפים ובעיקר לכאלה שמשתלבים באופן מושלם בכל חלל.
עבודות אלומיניום מחירים זולים

הסוגים השונים של חלונות ותריסים שמציעים יצרני אלומיניום

אמיר תריסים היא יצרן אלומיניום עם ניסיון של כאמור למעלה מ-20 שנים. חשוב להדגיש שלמרות שמה של החברה, היא מייצרת ומתקינה גם חלונות, רשתות, ויטרינות ועוד מוצרים שמבוססים על פרופילי אלומיניום. כשמחפשים עבודות אלומיניום מחירים משתלמים הם סיבה טובה נוספת לבחור באמיר תריסים, מעבר לניסיון הנרחב ולאחריות המלאה שהחברה מעניקה על כל עבודה.

לקוחות ממליצים

עשיתי אצלם עבודת אלומיניום גדולה של 2 תריסי הזזה ו-2 חלונות. מומלצים!
גילה
תל אביב
ייצרו לי 3 תריסים חדשים וחלון ענק לסלון. שירות מעולה וחומרים איכותיים.
אלעד
ארסוף
עשו לי 5 חלונות קומפלט במחיר זול משמעותית מכל מי שבדקתי. מקצועיים מאד
מולי
חדרה

סוגי תריסי אלומיניום

בתחום התריסים החלוקה העיקרית היא לתריס מוקצף ותריס משוך, ועוד אופציה היא תריסי אור חשמליים.

תריס אלומיניום מוקצף עשוי משכבה דקה יחסית של אלומיניום ובתוכה קצף שמשדרג את הבידוד. בתריסים המשוכים שכבת האלומיניום עבה יותר ואין צורך בקצף. האופציה הראשונה מתאימה בעיקר למפתחים היותר קטנים, ואילו בחלונות גדולים כדאי להעדיף תריס משוך. תריסי האור מיועדים למקומות שבהם נשקף מהחלון נוף מרשים – בזכות המאפיינים הייחודיים של תריסים אלה, ניתן להגיע למצב ביניים בין פתוח לסגור, כך שמצד אחד נכנסים אור ואוויר ומצד שני ישנה שמירה מלאה על הפרטיות.

איך לבחור חלון אלומיניום?

בקטגוריית החלונות, השיקול העיקרי הוא סוג החלון. יצרני אלומיניום מציעים גם חלונות שנעים על גבי מסילה, גם חלונות שנכנסים אל כיס בקיר וגם חלונות שנפתחים על גבי ציר. אמיר תריסים מציעה ייעוץ מקצועי לגבי האופציה המתאימה ביותר בכל מפתח ובכל חדר.

יצרני פרופילי אלומיניום

הסוגים השונים של רשתות אלומיניום

עבודות אלומיניום נפוצות נוספות הן רשתות – להגנה מפני יתושים, למניעת כניסה/יציאה של בעלי חיים וכו’. בהתאם לצורך נקבע העובי המומלץ, ועוד בחירה חשובה היא בין רשת קבועה, רשת הזזה ורשת גלילה.

המחירים של עבודות אלומיניום נפוצות

כשמחפשים את האפשרויות השונות של עבודות אלומיניום מחירים של אפשרויות שונות הם כמובן שיקול משמעותי.

בטבלה שלפניכם מופיעות עלויות של עבודות אלומיניום מבוקשות במיוחד:

עבודה

טווח מחירים

הערות

התקנת חלון אלומיניום שנפתח על גבי ציר

700-1,500 ש”ח

הפרמטרים העיקריים הם מספר הכנפיים – 1 או 2 – וגודל כל כנף (למשל 80X80, או 100X100)

התקנת חלון הזזה מאלומיניום

500-2,000 ש”ח

גם עבודות אלומיניום מסוג זה מתומחרות לפי גודל הכנף ולפי מספר הכנפיים

התקנת חלון שנכנס לכיס בקיר

700-2,100 ש”ח

כנ”ל

חלון אלומיניום קיפ (ציר אנכי תחתון שמוביל לפתיחה מעלה)

700-800 ש”ח

עבור כל סוגי החלונות (הזזה, ציר, כיס בקיר) ולגודל של 60 על 100

חלון דריי קיפ (כזה שנפתח גם הצידה וגם כלפי מעלה)

1,200-1,500 ש”ח

המחיר לחלון בגודל של 100 על 100

התקנת תריס הזזה מאלומיניום

400-800 ש”ח

גודל סטנדרטי

התקנת תריס גלילה ידני

350-1,000 ש”ח

כולל רצועה ומתלים

התקנת תריסים חשמליים

400-1,200 ש”ח

לא כולל מנוע

התקנת רשת הזזה גדולה

1,800-2,500 ש”ח

לחלון גדול בסלון או במטבח

התקנת רשת אלומיניום קטנה

300-400 ש”ח

לחלונות בחדרים

התקנת רשת גלילה

500-650 ש”ח

לממ”דים

עם אמיר תריסים מובטחים לכם על כל עבודות אלומיניום מחירים נוחים, ובעיקר מוצר איכותי ועמיד. החברה מבצעת התקנת תריסים מכל הסוגים בזמן קצר, תוך שמירה על הסדר והניקיון ועם אחריות מלאה, וכאמור גם התקנת חלונות, רשתות ו-ויטרינות ברמה גבוהה מאוד.

קבלו הצעת מחיר מהירה: