תריס רפפה

תריס רפפה הוא אחד הסוגים הקלאסיים ביותר של תריסים. המאפיין הבולט שלו הוא שכל שלב נמצא על גבי ציר ולכן יכול להסתובב סביבו, וכך נכנסים לחדר אוויר ואור גם מבלי שיהיה צורך להזיז את כל התריס.

אמיר תריסים צברה לאורך השנים ניסיון רחב היקף גם בייצור וגם בהתקנת תריסי רפפה – והרווח הוא כמובן שלכם. עוד כדאי לדעת שהחברה מתחייבת לספק אחריות ל-5 שנים על כל עבודה, עובדה שתורמת גם היא לשקט הנפשי של הלקוחות ולידיעה שיוכלו להפיק נחת רבה מהתריס לטווח ארוך.

תריסי רפפה מזמינים רק מאמיר תריסים!

ייצור תריסי רפפה לפי מידה

תריס רפפה חשמלי, חיצוני, גלילה ועוד

5 שנות אחריות על כל עבודה

השירות ניתן בפריסה ארצית

מחירים הכי משתלמים בשוק!

אספקה מהירה וחומרים איכותיים

קבלו הצעת מחיר מהירה לתריסי רפפה לפי מידה:

הסוגים השונים של תריסי רפפה

אבחנה חשובה אחת בין הסוגים השונים של תריסי רפפה היא בין תריסי הזזה לתריסי כנף. אופציה נוספת היא תריס גלילה רפפה.

תריס הזזה נע על גבי מסילה, כשבחלק מהמפתחים הוא יכול גם להיכנס אל תוך חור שבקיר. לעומת זאת, תריס כנף נפתח כלפי חוץ, על גבי ציר, כשלפעמים ישנן שתי כנפיים כך שכל חלק של התריס נפתח לכיוון אחר ולפעמים יש כנף אחת בלבד. תריסי הגלילה עולים כלפי מעלה, כשישנה גם אפשרות של תריס רפפה חשמלי. בהתאם, ישנו למעשה חופש בחירה נרחב במיוחד – פתיחה מלאה של התריס, סגירה מוחלטת או פתיחת השלבים של תריס רפפה וכניסת אור ואוויר בכמות המדויקת הרצויה (בדומה לקונספט של תריס אור).

למה לבחור דווקא בנו לייצור תריסי רפפה?

שימוש בחומרים האיכותיים בשוק

5 שנות אחריות מלאה

מחירים משתלמים במיוחד!

הסוגים השונים של השלבים בכל תריס רפפה

עוד בחירה לגבי תריס רפפה היא של השלבים מהם הוא מורכב. האופציה הפשוטה ביותר היא תריסים מפלסטיק, כשהיתרון הוא עלות נמוכה אבל עמידותם נמוכה יותר (שכן לאחר מספר שנים השלבים עלולים להיסדק או להתעוות).

אופציה שנייה היא עץ. תריסים מעץ מתאימים בעיקר לבתים בעלי אופי כפרי או כשרוצים להעניק טאץ’ נוסטלגי לחלל. עץ הוא חומר גלם חי ולכן חשוב להקפיד על תחזוקה נאותה שלו.

האופציה השלישית היא אלומיניום, חומר גלם פופולרי להפליא באופן כללי. אנחנו כיצרני אלומיניום מובילים בישראל מבצעים עבודות אלומיניום מכל הסוגים, הן מורכבות והן קטנות ופשוטות יותר. בהקשר של תריס רפפה אלומיניום מבטיח עמידות גבוהה, ועוד מאפיין בולט הוא קווים נקיים ומדויקים שמאפשרים השתלבות מוצלחת בכל חלל. תריסי אלומיניום נחלקים לשני סוגים: מוקצפים ומשוכים. בתריס מוקצף שכבת האלומיניום יחסית דקה ובתוכה ישנו קצף לטובת בידוד טוב יותר. תריס משוך מורכב משכבה עבה של אלומיניום ולכן גם אין צורך בקצף. תריס רפפה משוך נחשב עמיד יותר ואיכותי יותר.

תריס רפפה חיצוני מחיר משתלם

היתרונות של תריס רפפה חיצוני

בחלק גדול מהמקרים, הבחירה של הלקוחות היא בתריס רפפה חיצוני. היתרונות של תריסי רפפה אלה הם בעיקר בהיבט האסתטי – בעיקר בזכות העובדה שהם מושכים אליהם מינימום תשומת לב ולא מגבילים את עיצוב החלל. בנוסף, עם תריסים מזוג זה ניתן כאמור לבחור את כמות האור המדויקת שנכנסת לחדר ומאירה אותו.

כשבוחרים תריס רפפה חיצוני מחיר המוצר וההתקנה הם כמובן שיקול משמעותי – אמיר תריסים מתחייבת למחירים נוחים במיוחד. עם ניסיון של יותר מ-20 שנים ומקצועיות גבוהה, קל לממש את ההתחייבות הנ”ל.

לקוחות ממליצים עלינו:

התקינו לי 2 תריסי רפפה חיצוניים בבית ואני מאד מרוצה מהאיכות. השירות היה מעולה.
עידן
רמת השרון
התקנתי בעזרתם תריס רפפה חשמלי חדש לסלון במחיר משתלם. מומלצים!
שקד
חדרה
חומרים מעולים ושירות פשוט ברמה הגבוהה ביותר. המון תודה אמיר!
יועד
יהוד

שירות זמין ואמין, מחירים משתלמים

האמינות של אמיר תריסים היא אחד הנכסים המשמעותיים של החברה, ובהתאם היא מתייחסת ברצינות מלאה לכל הזמנה של תריסי רפפה מכל הסוגים (תריס רפפה חשמלי, תריס הזזה, תריס כנף וכו’). כל התקנת תריסים מבוצעת באופן מוקפד במיוחד, תוך שמירה על הניקיון והסדר במקום, ובפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי. החברה מספקת גם שירותי תיקונים מגוונים בכל תריס רפפה חיצוני, תריסי נוף, תריסים חשמליים וכו’, לרבות החלפת מנוע, תיקון רצועה שנקרעה, החלפת שלבים ועוד.

לקבלת ייעוץ מקצועי לגבי תריס רפפה, חומר הגלם המתאים ביותר עבורכם וסוג המנגנון, או לכל שאלה שהיא, מוזמנים לפנות לאמיר תריסים – ולקבל מענה מקצועי וסבלני מהצוות המיומן.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר: