תריסי נוף

בית עם נוף יפה הוא נכס של ממש, גם מבחינת שוויו הכספי ועוד יותר מבחינת איכות החיים שהוא מספק לדיירים. תריסי נוף מבטיחים מקסימום גישה למראות היפים שנשקפים מהחלונות, וגם אפשרות להגיע לרמה מדויקת במיוחד של כניסת אור ואוויר. אמיר תריסים, אחת החברות המובילות בתחום עם ניסיון של יותר מ-20 שנים, מייצרת תריסי אלומיניום שמותאמים למטרה זו, מבצעת התקנה מקצועית במיוחד ומספקת גם שירותי תחזוקה ותיקונים לתריסים מכל הסוגים. על כל עבודה ניתנת אחריות ל-5 שנים, וגם היא תורמת כמובן לשקט הנפשי וליכולת ליהנות מהתריסים, מהנוף ומהבית באופן כללי.

תריסי נוף מזמינים רק מאמיר תריסים!

ייצור תריסי נוף לפי מידה

תריסי אור, הזזה, חשמליים ועוד

5 שנות אחריות על כל עבודה

השירות ניתן בפריסה ארצית

מחירים הכי משתלמים בשוק!

אספקה מהירה וחומרים איכותיים

קבלו הצעת מחיר מהירה לתריסי נוף לפי מידה:

המאפיינים הייחודיים של תריסי נוף

ישנם מספר פתרונות אפשריים לרצון לראות מקסימום נוף גם בלי לפתוח לגמרי את התריס. דוגמה אחת היא תריסי אור וגם תריס רפפה עשוי לספק את הצורך החיוני הנ”ל. לתריסי הנוף יש מאפיין ייחודי והוא מצב שמאפשר לשמור על התריסים מוגפים ועדיין להשאיר 30% מהשטח של התריס פתוח – כך שייכנס פנימה אור, תהיה זרימת אוויר נעימה ובעיקר אפשר יהיה ליהנות מהסביבה.

בהתאם, מומלץ במיוחד להשתמש בסוג זה של תריסים בחללים שמשקיפים על נוף פתוח ובפרט על הטבע במלוא הדרו. גם מראות אורבניים יכולים להיות מרשימים מאוד, כך שגם במרחב העירוני ובאזורים צפופים יחסית אפשר למצוא לא מעט יתרונות בהתקנת תריסי נוף.

מדוע כדאי לכם להזמין תריסי נוף מאיתנו?

שימוש בחומרים האיכותיים בשוק

5 שנות אחריות מלאה

מחירים משתלמים במיוחד!

ייצור תריסי נוף מחומרי גלם איכותיים

גם תריסי נוף חייבים כמובן להיות קודם כל עמידים. כיצרני אלומיניום בעלי ניסיון, אנחנו יכולים להגיד שברוב המקרים חומר הגלם המתאים הוא אלומיניום, ובפרט כדאי להעדיף את האופציה של תריס משוך – תריס שהשלבים בו עשויים מסגסוגת אלומיניום עבה ולכן חזקה וכזו שתשמור על התריס ללא סדקים או עיוותים במשך שנים רבות, גם בשימוש אינטנסיבי.

הדגש השני הוא התקנה מקצועית. אמיר תריסים מקפידה על עבודה נקייה ומסודרת, גם כשמדובר על תריסים חשמליים וגם כשנבחרת האופציה של תריסי גלילה ידניים, בכל סוגי המפתחים ובכל חלל שהוא.

תריסי נוף מחיר זול

תריסי נוף - מקסימום תועלת, מחיר משתלם.

המחיר שגובה מתקין תריסים עבור כל עבודה הקשורה לתריסי נוף משתנה כמובן בהתאם לסוג הספציפי של התריס והשירות הדרוש. הטבלה שלפניכם מציגה את העלויות של השירותים הנפוצים ביותר:

שירות

טווח המחירים

הערות

התקנת תריס גלילה ידני

450-550 ש”ח

מחיר למ”ר, כולל מתלים ורצועה

התקנת תריסי נוף חשמליים

900-1,400 ש”ח

מחיר למ”ר, בהתאם לסוג המנוע

החלפת שלבים בתריס נוף

400-800 ש”ח

בהתאם לגודל התריס ולמספר השלבים התקולים

החלפת רצועה

300-350 ש”ח

 

כיוון מנוע

300-350 ש”ח

חשוב לוודא שאין שום חפץ מתחת לתריס כשסוגרים אותו, כדי לא לגרום נזק לשלבים ולא להידרש לכיוון המנוע.

אמיר תריסים מתחייבת למחירים אטרקטיביים עבור כל סוגי התריסים: תריסי אלומיניום, תריסים מעץ, תריסי פלסטיק וכמובן תריסי נוף. הניסיון רחב ההיקף של החברה בתחום וההתנהלות היעילה שלנו מאפשרים לקיים את ההתחייבות.

ייעוץ מקצועי ללא התחייבות מצדכם

לכל שאלה נוספת בנושא תריסי נוף, או כל סוג אחר של תריסים, אתם מוזמנים לפנות לאמיר תריסים. החברה מספקת ייעוץ מקצועי, ללא כל התחייבות מצדכם, כדי לעזור לכם להגיע לפתרון האופטימלי לכל צורך.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר: