החלפת תריס גלילה

תריסי הגלילה הפכו בשנים האחרונות לאופציה פופולרית מאוד, בעיקר בזכות נוחות השימוש והאסתטיקה המשופרת בהשוואה לתריסי ההזזה. תריסי הגלילה מתאפיינים בעמידות מרשימה – ובפרט כשהם נרכשו מחברה מקצועית ואמינה – אבל גם הם עלולים להישחק עם הזמן, כך שישנם מצבים שבהם נדרשת החלפת תריס גלילה או חלקים ממנו. לאמיר תריסים ניסיון של יותר מ-20 שנה בתיקונים והתקנות של תריסים מכל הסוגים, לרבות תריסי גלילה, ובהתאם גם יכולת להבטיח, ולקיים, שירות מקצועי להפליא.

החלפת תריס גלילה במחיר משתלם

האם כדאי לתקן או לבצע התקנת תריס גלילה חדש?

ההתלבטות בין החלפת תריס גלילה לבין תיקון המרכיב הפגום בלבד מובנת. ראשית, תיקון תריס גלילה הוא אופציה זולה יותר בהשוואה להחלפת כל התריס והתקנת תריס גלילה חדש. שנית, אנחנו נמצאים בעידן שמחייב התנהלות על-פי ערכי הקיימות ובפרט המשך השימוש במוצרים שעדיין יכולים לספק לנו תועלת. מצד שני, אין טעם לבצע רק החלפת שלבים בתריס גלילה אם גם הרצועה מגלה סימני שחיקה מתקדמים וישנם עוד שלבים שעלולים להישבר תוך זמן קצר.

בנוסף, בעיה בתריס הקיים היא גם הזדמנות להתחדש – החלפת התריסים תאפשר לכם ליהנות ממוצר מתקדם יותר, איכותי יותר וגם מותאם טוב יותר להעדפות האסתטיות שלכם. במקרים מסוימים, זוהי גם הזדמנות להחליף מנגנון ידני במנגנון חשמלי, שהופך את החיים לנוחים יותר.

כדי להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם, מומלץ להתייעץ עם מומחים לתריסים בעלי יושרה מירבית – כך שתוכלו להיות בטוחים שההמלצות שתקבלו יהיו אלה שמתאימות לאינטרסים האמיתיים שלכם.

תיקון או החלפת תריס גלילה במחיר משתלם במיוחד!

אמיר תריסים מציעה גם החלפת תריס גלילה במחיר אטרקטיבי וגם החלפת חלקים מסוימים בלבד בעלות משתלמת מאוד. את טווח המחירים המקובל עבור כל פעולה תוכלו למצוא בטבלה הבאה:

קבלו הצעת מחיר מהירה להחלפת תריס גלילה:

מחירים ועלויות

 • מחיר החלפת רצועה בתריס גלילה ₪250-450

  כולל חלקים ועבודה

 • החלפת המנגנון שמאפשר את גלגול הרצועה ₪200-500

  מנגנון תחתון / מנגנון עליון

 • מחיר החלפת קפיץ בתריס גלילה ₪200-400

  מומלץ להעדיף קפיץ ממתכת

 • שחרור תריסי גלילה תקועים ₪200-500

  שירות מיומן מבטיח שחרור בלי לפגוע באף חלק

 • התקנת מנגנון כוח ₪450-750

  פעולה שמבטיחה שימוש קל ונוח בתריס

לקוחות ממליצים

התקשרתי לאמיר תריסים שיסדר לנו את תריס הגלילה והוא הגיע מהר ונתן שירות מעולה.
יהונתן
תל אביב
נתקע לי תריס הגלילה בחדר השינה. הגעתם תוך שעתיים והתקנתם לי תריס גלילה חדש במחיר סופר משתלם. תודה!
רמי
תל מונד
אין עליהם! סידרו לי את התריס ממש מהר ובאופן הכי מקצועי שאפשר. לא חיפשו להחליף אותו בכוח. ממליצה בחום.
דגנית
קיבוץ שפיים

כל הפעולות מתבצעות במקצועיות, במהירות, תוך שימוש בחלקי חילוף איכותיים ועם אחריות, כך שמובטח לכם גם מוצר תקין לחלוטין וגם שקט נפשי לטווח ארוך.

החלפת תריס גלילה במינימום זמן ובלגאן

המקצועיות של אמיר תריסים והניסיון הרב שצברנו מובילים לכך שכל פעולה – תיקון תריסים, התקנת תריס גלילה חדש, החלפת רצועה וכו’ – תושלם תוך זמן קצר מאוד ועם מינימום פגיעה בשגרה שלכם. היעילות המירבית שלנו מאפשרת לנו להעניק לכם את השירותים ואת הידע רחב ההיקף שלנו במחירים נוחים.

קבלו הצעת מחיר מהירה להחלפת תריס גלילה: