החלפת שלבים בתריס

אנחנו מבצעים החלפת שלבים בתריסים במינימום הזמנה של 500 ₪.

לא ניתן לקנות דרכנו שלבים לתריסים ואין לנו חנות פיזית שמוכרת חלקי חילוף.

תיקון שלבים בתריסים הוא אחד השירותים הנדרשים ביותר בתחום התריסים. לכאורה, מדובר בפעולה פשוטה יחסית, אבל גם עבורה מומלץ בחום לא להתפשר על איכות העבודה – רק מתקן תריסים עם ניסיון מגוון בטיפול בכל התקלות עם כל סוגי השלבים יכול להבטיח לכם, וגם לקיים, תריס תקין לחלוטין. אנחנו בחברת אמיר תריסים מספקים את השירות מזה למעלה מ-20 שנים, מכירים היטב תריסים של פעם ובקיאים גם בכל המוצרים המתקדמים והחדשניים ביותר בתחום.

החלפת שלבים בתריס במחיר משתלם

קבלו הצעת מחיר מהירה להחלפת שלבים בתריס

באילו מקרים נדרש תיקון שלבים בתריסים?

החלפת שלבים בתריס היא פעולה שנוצר בה צורך לעיתים קרובות יחסית. גם אם קניתם תריס איכותי, ואתם מקפידים להשתמש בו במלוא תשומת הלב ומבלי לפגוע בחלקים השונים שלו, השנים עושות את שלהן. גם החשיפה לשמש מובילה בלא מעט מקרים להתעקמות של אחד השלבים, לסדקים בחומר ולבלאי טבעי.

מצב נוסף שבו אין ברירה אלא לבצע תיקון שלבים בתריסים הוא כשמדובר על תריס גלילה שבזמן ההורדה שלו היה חפץ מתחתיו. המפגש בין אותו חפץ לבין התריס עלול להוביל לעיוות בצורת שלב אחד או יותר, ואפילו לשבר, ובהתאם לצורך באנשי מקצוע מיומנים שיתקנו התקלה.

תיקון שלבי תריסים במחיר אטרקטיבי!

כשמחפשים מומחים לתיקון שלבי תריסים מחיר השירות הוא באופן טבעי אחד הפרמטרים שמתבלטים מיד לעין ומהווים שיקול משמעותי בהחלטה. בזכות המקצועיות והיעילות שלנו, אנחנו יכולים לתמחר כל תיקון או החלפת שלבים בתריס כך שתיהנו לא “רק” מתועלת מירבית אלא גם מעלות משתלמת.

בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את טווח המחירים של התיקונים הנפוצים:

מחירים ועלויות

 • מחיר החלפת שלבים בתריס הזזה ₪150-300

  בחלק מהמקרים יש צורך להחליף יותר משלב אחד. עלות כל שלב נוסף היא 10-20 ש"ח בלבד, ולכן אם כבר הזמנתם איש מקצוע, מומלץ לבדוק את כדאיות החלפת השלבים הסמוכים לזה שנפגע.

 • החלפת ידית בתריס שלבים ₪100-250

  גם הידית עלולה להתעקם עקב עייפות החומר.

 • עלות החלפת רצועה בתריס גלילה ₪200-350

  במקרים שבהם הרצועה השתחררה או נקרעה.

 • מחיר החלפת שלב בתריס גלילה ידני או חשמלי ₪300-600

  מחיר ל-3 עד 6 שלבים. העלות משתנה בהתאם לסוג השלבים: פלסטיק, אלומיניום מוקצף, אלומיניום מלא או תריס אור, ולפי סוג מנגנון ההרמה (ידני או חשמלי).

 • מחיר החלפת שלות ₪150-350

  השלות הן חלקי הפלסטיק שמחזיקים את השלבים.

לקוחות ממליצים

אמיק תריסים החליף אצלי תריסים בבית ועשה עבודה מהירה, מקצועית ובמחיר אמין. ממליצה בחום.
רויטל
תל אביב
חבר'ה רציניים! יודעים לעשות את העבודה במהירות וביעילות. החליפו אצלי מספר שלבים בתריס ישן.
איתי
הרצליה
ממליצה בחום לעבוד עם אמיר תריסים! עשו אצלי עבודה טובה ומהירה שכללה תיקון שלבים בתריסים ישנים.
שרה
גבעתיים

מקסימום אמינות ואחריות מלאה

אנחנו מבצעים החלפת שלבים בתריס גלילה ידני או חשמלי, וכן בתריסי הזזה, תוך שימוש בחלקי החילוף האיכותיים ביותר הקיימים – כך שתוכלו ליהנות ממוצר תקין לחלוטין למשך פרק זמן מקסימלי. השירות שלנו מתאפיין ביושרה מלאה, כך שלא נציע לכם החלפת תריס גלילה במקרים שבהם נדרש בסך הכל תיקון קטן, ובנוסף אנחנו מציעים כאמור תיקון שלבי תריסים במחיר אטרקטיבי – ובאחריות מלאה, על בסיס ניסיון של שנים רבות ומחויבות מוחלטת לעזור לכל לקוח ולקוחה.

פנו אלינו ונשמח לעזור!

קבלו הצעת מחיר מהירה להחלפת שלבים בתריס: